Wyścig do Rzymu!

Synergy Europe, uruchamiaj silniki! Czas ruszyć w drogę na Szczyt 2015 w Rzymie, a promocja Synergy Wyścig do Rzymu pomoże Ci to osiągnąć!

Promocja Wyścig do Rzymu opiera się na fundamentalnych zasadach budowania biznesu, które długoterminowo przyniosą korzyści Twojemu biznesowi i pomogą zdobyć środki na tegoroczną podróż na europejski Szczyt w Rzymie.

Rekrutowanie, osobiste awanse rangowe oraz awanse osób bezpośrednio przez Ciebie zasponsorowanych zasilać będą Twoją pulę punktów w każdym miesiącu. Nowy element w tegorocznej promocji stanowi możliwość zbierania punktów poprzez uzyskiwanie premii w promocjach SLMsmart i 2x2.

Od 1 stycznia do 31 sierpnia 2015 dystrybutorzy (Star - Team Director) z całej Europy ścigać się będą o miejsce wśród pierwszych 125 osób otrzymujących pieniądze na wyjazd na Szczyt.* Nagrodę w tej promocji otrzyma więc o 25 dystrybutorów więcej niż w ubiegłych latach!

  • 1-25: 4459 ƶl
  • 26-50: 3344 ƶl
  • 51-75: 2229 ƶl
  • 76-100: 1783 ƶl
  • 101-125: 1337 ƶl

Tydzień po tygodniu dystrybutorzy będą mogli śledzić swoje postępy na blogu, aby ocenić jak mocno powinni docisnąć pedał gazu! Punkty będą aktualizowane z każdym tygodniem.

Jak mogę uzyskać punkty?

Kliknij tutaj aby zapoznać się ze szczegółową informacją na temat promocji.

Wyścig do Rzymu – co miesiąc Czołowa 10-ka


Tak, jest coś jeszcze! Oprócz możliwości zarobienia pieniędzy poprzez znalezienie się w Czołowej 125-ce dzięki końcowej kumulacji punktów, możesz również otrzymać wartościowe produkty firmy Apple, rejestrację na Szczyt oraz gadżety Synergy, jeśli znajdziesz się wśród Czołowej Dziesiątki zbierających punkty w dowolnym miesiącu od 1 stycznia do 31 sierpnia 2015.

Miesięczne nagrody dla Czołowej 10:

1. Zakwaterowanie na 3 noce w hotelu+ Rejestracja na Szczyt
2. iPad Mini + Rejestracja na Szczyt
3. iPod Touch + Rejestracja na Szczyt
4. iPod Nano + Rejestracja na Szczyt
5. iPod Shuffle + Ręcznik treningowy Synergy + Rejestracja na Szczyt
6. Zestaw testowy Synergy—Zawiera jedno opakowanie ProArgi-9+, jedno e9, jedno Mistify, jedno PhytoLife i jedno Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart
7. System V3
8. 2 SLMsmart + 1 e9
9. Padfolio Synergy + długopis Synergy
10. Szejker Synergy + czapeczka Synergy

Życzymy powodzenia w Twoich wysiłkach by zgarnąć jak najwięcej punktów i znaleźć się w Czołowej Dziesiątce. Nie możemy doczekać się spotkania z Tobą w Rzymie!

Wyścig do Rzymu – Najczęstsze Pytania

P: Kiedy otrzymam uzyskane pieniądze?

O: Dystrybutorzy, którzy znajdą się w Czołowej 125-ce i uzyskają pieniądze na Szczyt 2015 muszą zarejestrować się na uczestnictwo w Szczycie do północy w dniu 31 sierpnia 2015, aby otrzymać swój zarobek wraz z prowizją za wrzesień 2015.*

Uwaga: Dystrybutorzy muszą być obecni podczas Szczytu 2015, aby nie utracić uzyskanych środków. Ci, którzy zarejestrują się na Szczyt 2015, ale nie będą fizycznie obecni na tym wydarzeniu, otrzymają kolejną prowizję pomniejszoną o środki uzyskane w promocji.
Niech uczestnictwo w rzymskim Szczycie jako jedna z grupy osób z dodatkowym 1000 euro w kieszeni stanie się Twoją misją! Teraz jest najlepszy czas, aby zagwarantować sobie pozycję na szczycie.

P: W jaki sposób odbiorę/otrzymam moją nagrodę miesięczną? 

O: W każdym miesiącu rezerwowane będą miejsca hotelowe oraz przeprowadzane rejestracje, kiedy tylko potwierdzony zostanie fakt znalezienia się danej osoby w Czołowej Dziesiątce. Agenci Działu Obsługi Klienta będą kontaktować się ze zwycięzcami w celu potwierdzenia adresów wysyłki. Po uzyskaniu takiego potwierdzenia produkty zostaną wysłane. Życzymy powodzenia w Twoich wysiłkach by zgarnąć jak najwięcej punktów i znaleźć się w Czołowej Dziesiątce 10.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us