Ogłaszamy troje zwycięzców polskiego Wyzwania SLMsmart!

Po wprowadzeniu na rynek Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart oraz e9, polscy dystrybutorzy zdecydowali o rozpoczęciu 90-dniowego Wyzwania SLMsmart na wydarzeniu Nowe Horyzonty w Warszawie 17 października 2014. Nie tylko zobowiązali się podjąć to wyzwanie, ale też przede wszystkim odzyskać kontrolę nad swoją wagą i zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia.

Finałowe pomiary miały miejsce na polskim wydarzeniu Kickoff 17 stycznia. Całe grono 12 uczestników, którzy zdołali ukończyć wyzwanie dołączyło na scenie do Dyrektora Generalnego Radosława Baszyńskiego, aby po raz ostatni stanąć na wadze i zobaczyć ile kilogramów udało im się zrzucić. Osoby te zastąpiły jeden lub dwa posiłki dziennie Koktajlem Zastępującym Posiłek SLMsmart, korzystały z energetyka e9, dokonały wyboru zdrowszej żywności w ramach standardowych posiłków oraz przeznaczyły przynajmniej 30 minut dziennie na aktywność fizyczną.

Wyniki okazały się rewelacyjne! Grupa straciła na wadze w sumie 120,5 kg, czyli 10,1 kg na osobę. Przeciętny uczestnik zrzucił więc 10,9% wagi!

Trójka zwycięzców odpowiada za spadek wagi o 43,5 kg spośród łącznej sumy uzyskanej przez całą grupę. Gratulujemy Karolowi Miringowi, Krzysztofowi Sobocie i Katarzynie Bogackiej sukcesu, jaki odnieśliście w waszej drodze do lepszego zdrowia.

Uwaga!
Wspaniała wiadomość dla wszystkich. Ty również możesz znaleźć się w Trójce kolejnych Zwycięzców Wyzwania SLMsmart! Polska wyznaczyła termin nowego Wyzwania, które  trwać będzie od 1 lutego do 30 kwietnia 2015. Aby wziąć w nim udział, musisz skontaktować się z polskim Biurem Obsługi Klienta pod numerem 22 310 87 71. Ostatnim dniem na zgłoszenie swojego uczestnictwa jest 30 stycznia! Dane dotyczące zrzucanych kilogramów będą zbierane co tydzień, finałowe ważenia nastąpią w pierwszym tygodniu maja, zaś zwycięzców ogłosimy na drugiej rocznicy firmy w Polsce 30 maja 2015. Na zwycięzców czeka nowy zestaw nagród:

1 miejsce – Bilet lotniczy do Rzymu na Szczyt Synergy 2015; jednoosobowa rejestracja na Szczyt 2015; jednoosobowa rejestracja na 2 rocznicę Synergy Polska
2 miejsce – Jednoosobowa rejestracja na Szczyt 2015; jednoosobowa rejestracja na 2 rocznicę Synergy Polska
3 miejsce – Jednoosobowa rejestracja na Szczyt 2015; jednoosobowa rejestracja na 2 rocznicę Synergy Polska

Zapisało się już ponad 30 Członków Zespołu! Czy chcesz wyglądać i czuć się wspaniale w perspektywie lata 2015? Ty również podejmij wyzwanie!

Zapoznaj się z historiami osobistego sukcesu trójki zwycięzców polskiego, pierwszego 90-dniowego Wyzwania, nagrodami, jakie otrzymali oraz indywidualnym poziomem utraty wagi:

Karol Miring – 1 miejsce
Utrata wagi: 16,6 kg; 18,01%
Nagroda: iPhone6

Po utracie ponad 16kg czuję się wyśmienicie. Produkt naprawdę działa, a dieta bardzo prosta. Za każdym razem kiedy z kimś rozmawiam na temat mojego wyzwania wagowego słyszę pytanie jak się czuję? A czuję się lżejszy, zdrowszy, bardziej zadowolony z życia i bardziej pewny siebie.

Poza tym w moim życziu zmieniło się bardzo dużo. Przede wszystkim cała garderoba! Tak jak już wspomniałem jestem bardziej pewny siebie. Zauważyłem, że osoby z nadwagą czy otyłością zatracają pewność siebie i unikają wychodzenia na pierwszy plan, zawsze starają się ukryć gdzieś z boku lub unikają publicznych wystąpień czy zdjęć.  Ja też tego doświadczyłem i postanowiłem się z tym zmierzyć poprzez udział w wyzwaniu SLMsmart. Zacząłem zwracać jeszcze większą uwagę na to co jem, żeby nie były to puste kalorie ale przede wszystkim wartościowe i zdrowe jedzenie. Kolejną rzeczą jaka zmieniła się w moim życiu to wyrobienie nawyku codziennej aktywności fizycznej, kiedyś ćwiczenia fizyczne były dla mnie uciążliwe, a teraz ćwiczę czy chodzę na długie spacery z przyjemnością.

SLMsmart oznacza dziś dla mnie pełnowartościowy posiłek. SLMsmart to nie tylko produkt do odchudzania, ale nade wszystko produkt zastępujący pełnowartościowy posiłek. Bardzo często w naszym zabieganym dniu nie mamy czasu, żeby zjeść a co dopiero żeby był to pełnowartościowy posiłek. Przygotowanie SLMsmart zajmuje tylko kilka sekund, więc jest to świetne rozwiązanie na posiłek w podróży, pracy czy w jakiejkolwiek sytuacji, kiedy chcemy zjeść szybko a co najważniejsze zdrowo.

Polecam koktail zdrowotny SLMsmart z pełną odpowiedzialnością. Co więcej na każdym kroku go polecam, kiedy znajomi i ludzie z którymi znam się tylko z widzenia zauważyli ze radzę sobie z moją wagą w fenomenalny sposób sami zaczęli mnie wypytywać co robię i jak to robię. SLMsmart jest świetnym produktem i bardzo się ciesze z tego faktu że jako jedna z pierwszych osób w Polsce mogłem go wypróbować i osiągnąć tak wspaniałe rezultaty bez efektu jo-jo.

Korzystając z okazji serdecznie dziękuję firmie Synergy Worldwide za stworzenie kolejnego tak świetnego rozwiązania dla milionów ludzi którzy go potrzebują!

Krzysztof Sobota – 2 miejsce
Utrata wagi: 15,9 kg; 16,01%
Nagroda: iPad Mini

Po zgubieniu tak wielu kilogramów czuję się wyśmienicie. Jest mnie przede wszystkim dużo mniej, garnitury zmieniałem podczas 3 miesięcznego wyzwania aż dwukrotnie, ale warto było. Mój
kręgosłup został znacznie odciążony. Spadek wagi na pewno przełoży się na moje aspekty zdrowotne. Odchudzanie ze SLMsmart nigdy do tej pory nie było to takie łatwe, proste i bez inwazyjne. Nie czułem zmęczenia, osłabienia, wręcz przeciwnie tryskałem energią jak zawsze. Teraz jednak musze bardziej uważać, bo  kiedyś chroniła mnie waaaaaarstwa podczas upadków na nartach, dziś jestem bardziej kolorowy od siniaków.

W moim życiu dzięki Synergy zmienił się ... rozmiar, chociaż podobno nie ma on znaczenia. Jeszcze nigdy w całym swoim życiu nie nosiłem tak małych rzeczy.  Poza tym oczywiście mam lepsze samopoczucie, więcej energii no i ciągle ktoś mnie zaczepia pytając jak ja tego dokonałem.
SLMsmart dziś oznacza dla mnie pełnowartościowy posiłek, który mam zamiar wciąż pić aby utrzymać osiągniętą wagę.  Będę go regularne stosować bo Slim daje wszystko co mój organizm potrzebuje.  Jest najlepszym rozwiązaniem dla ludzi pracujących i zabieganych.

Polecam SLMsmart każdemu kto chce zrzucić wagę, każdemu kto nie ma czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków, każdemu dla kogo ważny jest zdrowy sposób odżywiania.

Katarzyna Bogacka – 3 miejsce
Utrata wagi: 11 kg; 14,7%
Nagroda: 4 opakowania Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart, 1 pudełko e9

Dzięki firmie Synergy i produktom lini SLMsmart czuję się młodsza, silniejsza i sprawniejsza. To niesamowite uczucie. Mam więcej energii i chęci do działania. Wychodzę do ludzi, jestem pewniejsza siebie i szczęśliwsza. Czyż nie tego wszyscy szukamy?  SLMsmart to strażnik mojego łaknienia.

Jest smacznym i przyjemnym początkiem mojego każego dnia. Stanowi ratunek przed słodyczami.

Polecam SLMsmart bo wiem, że z tym produktem schudniesz. Do tego dieta będzie dla Ciebie przyjemnoścą.  Nie odczujesz głodu ani zmęczenia. Będziesz miał ochotę tylko na zdrowe, niskokaloryczne potrawy, a w wyzwaniu pomogą ci specjaliści. Sesje internetowe z dietetykiem prowadzącym, jakie zorganizowała firma to strzał w 10. Nie zostaniesz sam.

Podsumowując: Twój organizm szybciej odczuwać będzie sytość, a przy tym będziesz miał pewność, że spożywasz przynajmniej dwa pełnowartościowe posiłki dziennie. Odchudzając się nareszcie nie będziesz wyniszczać organizmu.

SLMsmart firmy Synergy polecam każdemu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us