Podziel się informacją o Centrum Hughes z całym światem!


Determinacja Synergy WorldWide, aby dostarczać Ci bezwzględnie czystych produktów nie słabnie, ale wręcz rośnie w miarę upływu czasu. Synergy i Nature’s Sunshine Products należą, dzięki nowo otwartemu Centrum Badań i Innowacji Hughes, do liderów pod względem prowadzenia pionierskich badań w branży suplementów zdrowia.

Centrum Badań i Innowacji Hughes stanowi ośrodek, w którym opracowywane są nowe produkty Synergy WorldWide, zaś kadra naukowa Centrum wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby jeszcze skuteczniej sprawdzać tożsamość, czystość i moc poszczególnych składników. Nasz zespół naukowców pracować będzie nad odkrywaniem zestawień składników o potężnej mocy działania i tworzyć wyjątkowe receptury, na których zostaną następnie przeprowadzone badania kliniczne, aby potwierdzić ich skuteczność i bezpieczeństwo dla konsumenta.

Teraz możecie w dogodny sposób dzielić się wspaniałą wiadomością o wielkim otwarciu Centrum z każdym kogo znacie i sami poznać kolejne fakty na temat naszego zakładu produkcyjnego.

Kliknij tutaj, aby zapisać i wydrukować  łatwą w użyciu ulotkę!

Dowiedz się więcej tutaj o wielkim otwarciu Centrum Hughes.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us