Wyzwanie „Zdobądź moją uwagę”Rozmawiasz z kasjerem wprowadzającym do systemu kupowany przez Ciebie towar i zauważasz, że produkty i szansa biznesowa Synergy mogłyby naprawdę odmienić jego życie. Masz tylko około 30 sekund, aby powiedzieć mu o Synergy WorldWide, ponieważ stoi już za Tobą kolejka niecierpliwych klientów. Musisz zdecydować co powiedzieć, aby pozyskać jego zainteresowanie nie opowiadając mu jednocześnie wszystkiego. Co powiesz, zanim zostawisz mu swoją wizytówkę?

Chcemy, żebyś podzielił się z nami najlepszymi metodami, jakie stosujesz w biznesie Synergy! 5 najlepszych pomysłów na zagajenie takiej krótkiej rozmowy zostanie opublikowanych w wiosennym wydaniu eMagazynu Legacy 2016!

Zasady konkursu:

1. Zapisz swój pomysł na taką rozmowę w biznesie Synergy stosując maksymalnie 100 słów. Projekty przekraczające 100 słów zostaną zdyskwalifikowane.

Wskazówki: Poszukaj inspiracji na firmowej stronie internetowej Synergy WorldWide oraz na naszym blogu. Zastanów się nad misją, produktami i szansą biznesową Synergy. Sam zdecyduj, czy wolisz skupić się na jednej kwestii w tej rozmowie, czy poruszyć ich kilka.

2. Zapisz swój pomysł w takiej formie, jakbyś mówił do kogoś.
3. Pamiętaj o zgodności z zasadami – oznacza to unikanie wygłaszania nieuprawnionych oświadczeń zdrowotnych.
4. Prześlij swój gotowy projekt na adres marketing@synergyworldwide.com przed północą w piątek, 8 kwietnia. W zgłoszeniu musi znaleźć się Twoje imię, nazwisko i Synergy ID#. Możesz załączyć projekt w formie pliku Word lub w treści emaila.

Wiemy, że w Synergy jest mnóstwo ekspertów od przeprowadzania rozmów biznesowych. Pragniemy więc, abyście zrobili na nas wrażenie swoimi umiejętnościami w dziedzinie sprzedaży. Jeśli nie masz jeszcze określonej formy takiego zaproszenia, to właśnie stanąłeś przed doskonałą szansą, by przeprowadzić w tej kwestii burzę mózgów! Nie możemy doczekać się na jakie pomysły wpadniecie!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us