ZDOBYWCY ELITE HONORS


Ponieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.

We styczeń 312 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 312 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors! Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Björn Schirlbauer
Björn mocno wierzy w program Elite Honors, ponieważ „daje on silną motywację i szybkie rezultaty”. Doświadczenie Björna z Elite Honors pokazuje, że ci którzy pragną osiągnąć wyniki korzystają z tego właśnie modelu dochodowego, ze względu na jego skuteczność w generowaniu momentum i zwiększaniu obrotu konsumenckiego.

„Widzisz jak biznes rozwija się w szybszym tempie,” mówi Björn. „A oprócz tego korzystasz z doskonałego systemu premii Go Elite.”

W przypadku Björna, Elite Honors sprawia, że nie czuje się pod presją, by gonić za konsumentami. Odkąd zbudował solidną grupę dystrybutorów, Björn odkrywa, że wszystkie elementy zaczęły się same dopasowywać, ponieważ każdy z osobna wkłada taki sam wysiłek i ciężką pracę, aby zakwalifikować się do Elite Honors.

Siv-Britt Häggqvist
Siv-Britt osiągnęła poziom Elite Honors wielokrotnie, a przyczynę swojego sukcesu upatruje w połączeniu wiedzy o firmie ze szczerą etyką pracy.

„Daj swoim przyjaciołom szansę by nauczyli się czegoś o firmie i produktach,” mówi. „Wykonaj swoją pracę, a potem pław się w blasku chwały, kiedy Twoi konsumenci i dystrybutorzy opowiadają swoje własne niezwykłe historie.”

Siv-Britt uważa, że kluczowe dla odniesienia sukcesu jest wyznaczenie odpowiednich celów i jest przekonana, że jej osiągnięcia zależą od włożenia odpowiedniego wysiłku, aby te cele zrealizować.

„Łatwiej jest motywować się do pracy, kiedy mamy widoczny, jasny cel,” tłumaczy. „Poświęcenie kilku godzin tygodniowo nie powinno być dla nikogo problemem…zwłaszcza wówczas, kiedy widzi rezultaty i uznanie, jakie są owocem tej ciężkiej pracy.”

Sigga Dóra Matthiasdottir (Islandia)
Cel, jaki wyznaczyła sobie Sigga Dóra, to osiągnąć szczyt i jest przekonana, że to właśnie model Elite Honors jest właściwym sposobem, aby ten cel zrealizować.

„Elite Honors umożliwia ludziom pozostanie przy prostych działaniach, zachowanie koncentracji, a także wyznaczanie i realizację ich celów,” uważa.

Sigga Dóra rozumie znaczenie produktów Synergy i jako lider dba o to, aby trafiać do ludzi z właściwym przesłaniem, dzięki czemu będą oni mogli odkryć jak ekscytująca może być przyszłość z Synergy.

„Zawsze powtarzam moim ludziom, że powinni nosić produkty w sercu…” mówi. „Dla nowych dystrybutorów Elite Honors to proste narzędzie, dzięki któremu każdy może budować zaufanie i zdrowy biznes.”

Sigga Dóra mocno wierzy, że ciężka praca, zdecydowana koncentracja na produktach Synergy oraz osobista relacja z potencjalnymi konsumentami i dystrybutorami odgrywają ważną rolę w przyszłym sukcesie, który każdy może osiągnąć.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us