City Tour - kwiecień 2016


Już teraz, w kwietniu, dołącz do Emerald Executive Barta Woodcocka oraz Dyrektora Generalnego na Polskę i Czechy Radosława Baszyńskiego w ich tournée po Polsce, aby promować wizję Synergy i przybliżyć osiągnięcie sukcesu przez naszych dystrybutorów w roku 2016!

Bart dołączył do Synergy prawie dekadę temu, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych weteranów o bezcennej wiedzy. Należał do osób, którym w największym stopniu zawdzięczamy otwarcie europejskich rynków Synergy i wprowadzenie ich na drogę rozwoju, dzięki czemu osiągnęły swój aktualny status. Każdy może czerpać z jego doświadczenia, zdolności przywódczych oraz fachowej wiedzy, aby wzmocnić swój biznes poprzez uczestnictwo w nadchodzących spotkaniach.

Spotkania te przeznaczone są dla osób pragnących budować biznes Synergy.  Skupimy się na nauce kluczowych umiejętności i niezbędnych postaw, aby osiągnąć w biznesie Synergy taką duplikację, która zagwarantuje, że na długo zapamiętasz rok 2016!

Nie zapomnij zaznaczyć tych dat w swoim kalendarzu i zaplanuj uczestnictwo w przynajmniej jednym spotkaniu wymienionym na poniższej liście wraz ze swoim zespołem i kandydatami do współpracy:

Warszawa - 19 kwietnia godz. 18:30
Millennium Plaza,
Al. Jerozolimskie 123a
02-017 Warszawa

Wrocław - 20 kwietnia godz. 18:30
„Creator Klub” (wejście od Lotniczej)
ul. Szybowcowa 23
54-130 Wrocław

Szczecin - 21 kwietnia godz. 18:30
Hotel Novotel
3 Maja 31
70-215 Szczecin

Sopot - 22 kwietnia godz. 18:30
BEST WESTERN Villa Aqua Hotel
Zamkowa Góra 35
81-713 Sopot

Wszystkie spotkania potrwają około 2 godzin, zaś udział w nich jest bezpłatny.

Uwaga!
Podczas każdego ze spotkań w ramach City Tour nabyć będziecie mogli bilety w promocyjnej cenie na nadchodzące wydarzenie rocznicowe Synergy WorldWide Polska z Danem Higginsonem i Markiem Comerem, które odbędzie się w dniach 21-22 maja w Warszawie.  Przy zakupie pakietów 5 oraz 10 szt. specjalna niespodzianka produktowa! 5 szt w promocyjnej cenie 700zł = opakowanie e9 w prezencie.  10 szt w promocyjnej cenie 1300zł = 3 opakowania e9 w prezencie!  Płatność na miejscu tylko gotówką.

Do zobaczenia na trasie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us