Synergy Polska – wydarzenie rocznicowe


Synergy WorldWide Polska w maju będzie świętować swoją trzecią rocznicę istnienia w pięknym hotelu SoundGarden w dniach 21-22 maja!  Gospodarz spotkania Radosław Baszyński, Dyrektor Generalny na Polskę i Czechy, zaprasza na pełne niespodzianek, 2 dniowe wydarzenie, które obejmie sesje szkoleniowe, motywacyjne i uznaniowe. W sobotę wieczorem 21 maja odbędzie się koncert, a dla tych którzy lubią potańczyć będzie DJ oraz wolny parkiet!  Jak zawsze czekają na was również nagrody, tort urodzinowy oraz wyjątkowi goście, a wśród nich:


Dan Higginson – Założyciel


Dan założył Synergy, ponieważ chciał pomagać ludziom “zostawiać po sobie ślad” oraz żyć zdrowszym, szczęśliwym życiem. Dan jest byłym trenerem renomowanego Covey Leadership Center Franklina Covey’a. Jego wyjątkowe przywództwo oraz chęć rozwoju pomogła mu zdobyć dla Synergy Worldwide międzynarodowe uznanie oraz powszechny szacunek w branży marketingu sieciowego.

Carmelo D’Anzi – wiceprezes ds. sprzedaży 


Carmelo, jako osoba z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży, stanowi integralną część siły napędowej Synergy. Absolwent międzynarodowych studiów biznesowych, znający cztery języki obce, posiadający rozszerzoną wiedzę o ekspansji rynkowej jest ważnym elementem rozwoju Synergy.

Mark Comer – Double Presidential


Podczas pierwszej wizyty w Polsce Mark będzie chciał pozytywnie wpłynąć na życie innych zgodnie z mottem naszej firmy “pozostaw po sobie ślad”. Jego pasja do Synergy wynika z własnego doświadczenia i obserwacji tego, jak firma do tej pory wpływa na życie ludzi. Od momentu założenia w 2008 roku fundacji 5 Star Legacy Mark aktywnie uczestniczy w walce przeciwko ubóstwu oraz działa na rzecz umacniania się pozycji firmy Synergy na świecie.

Już od 1 marca możesz się zarejestrować.  Mamy na miesiąc marzec przygotowaną dla Ciebie specjalną ofertę promocyjną – bilety w przedsprzedaży.  Tylko 360zł za 3 bilety (120zł za szt) lub 150 zł za bilet pojedynczy.  W kwietniu cena wzrośnie do 180zł za sztukę, aby w maju wejściówka dostępna była w cenie nominalnej tj. 200zł.

Każdy bilet jest ważny na obydwa dni wydarzenia, wliczając wieczorny, sobotni koncert, dwa posiłki oraz darmowe parkowanie na czas trwania eventu.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym spektakularnym dwu dniowym wydarzeniu!   Zarejestruj się już w pierwszych dniach marca i skorzystaj z naszej super promocyjnej oferty. Do zobaczenia!  


CONVERSATION

Instagram

Follow Us