CZY ZAKWALIFIKUJESZ SIĘ DO UDZIAŁU W AKADEMII TEAM MANAGERÓW?


Wśród majestatycznych, choć spokojnych szczytów austriackich Alp znajduje się miejsce szczególne – ośrodek prestiżowych letnich eskapad Synergy. Wielu dystrybutorów daje z siebie wszystko, aby móc się tam znaleźć. Luksusowy Interalpen-Hotel Tyrol  w Telfs co roku, w najpiękniejsze dni lata, otwiera swe drzwi dla najskuteczniejszych dystrybutorów Synergy w ramach Akademii Team Managerów, podczas której mogą się oni szkolić, nawiązywać relacje, odpoczywać i korzystać ze świeżego górskiego powietrza.

Czy zostaniesz zaproszony na tegoroczną edycję w dniach 16-19 CZERWCA? Zostały już tylko 2 miesiące by się zakwalifikować!

JAK SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ?

1. Awansować na rangę Team Manager (14,000 CV) po raz pierwszy w okresie od czerwca 2015 do maja 2016

– LUB –

2. Jako sponsor, utrzymać tytuł Team Manager przynajmniej raz w okresie  od czerwca 2015 do maja 2016 i osobiście zasponsorować dystrybutora, który również kwalifikuje się do udziału w  TMA

– LUB –

3. Awansować na kolejną wyższą rangę, jeśli uczestniczyłeś już w TMA 2015.

3 GŁÓWNE POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ

Synergy ponosi koszty posiłków, noclegów i zajęć dla jednego uczestnika na każde zakwalifikowane konto. Dojazd na Akademię Team Managerów opłacany jest przez osobę zakwalifikowaną. Zakwalifikowani mogą zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą, ale ponoszą koszty uczestnictwa tej osoby w TMA. Szczegółowe informacje zostaną załączone do zaproszeń na Akademię Team Managerów.

Sesje szkoleniowe

Akademia Team Managerów oferuje wiele prezentacji i szkoleń prowadzonych przez pracowników korporacyjnych Synergy, w tym menadżerów i dyrektorów generalnych. Ponadto, w Akademii uczestniczą zaproszeni mówcy motywacyjni, dzielący się swoim pełnym mocy przesłaniem. W ramach tegorocznych spotkań uczestnicy dowiedzą się więcej szczegółów o planach Synergy na przyszłość. Ta ekscytująca wiedza pomoże dystrybutorom przygotować siebie oraz swój biznes na to co ma nadejść. Są to kameralne spotkania pełne bezcennej wiedzy, którą nie sposób uzyskać gdziekolwiek indziej.

Luksus

Interalpen-Hotel Tyrol oferuje usługi full service, doskonałe jedzenie, piękne spa, przestronne pokoje z widokiem na góry oraz niesamowity odkryty basen. Drewniane elementy dekoracji nadają hotelowi elegancki, rustykalny ton doskonale współgrający z górskim otoczeniem.

Zabawa

Każdego roku Akademia Team Managerów obfituje w interaktywne zabawy, podczas których uczestnicy mają okazję się integrować, śmiać i popisywać swoimi umiejętnościami. Tegoroczne atrakcje stanowić będą całkowitą nowość podczas Akademii Team Managerów! Akademia kusi również wyśmienitymi obiadami i kolacjami stanowiącymi idealną scenerię dla zawierania trwałych przyjaźni między czołowymi liderami Synergy w Europie.

Mamy nadzieję gościć wielu nowych, jak również stałych uczestników podczas Akademii Team Managerów 2016! KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o Akademii Team Managerów.CONVERSATION

Instagram

Follow Us