OKRES KWALIFIKACJI NA AKADEMIĘ TEAM MANAGERÓW DOBIEGA KOŃCA W TYM MIESIĄCU!


31 maja jest ostatnim dniem, kiedy można zakwalifikować się do udziału w Akademii Team Managerów! Czy zdołasz uzyskać zaproszenie?

Każdego lata elitarna grupa liderów Synergy Europe bierze udział w prestiżowym wydarzeniu. W tym roku zakwalifikowani liderzy udadzą się do Telfs w Austrii, gdzie spędzą czas w pięciogwiazdkowym Interalpen-Hotel Tyrol ciesząc się pięknem lata i biorąc udział w lekcjach i szkoleniach jak budować skuteczniejszy biznes.

To niezwykłe miejsce, ukryte wśród szczytów Austriackich Alp, oferuje idealne warunki, gdzie liderzy Synergy mogą szkolić, uczyć się, nawiązywać relacje i wypoczywać w otoczeniu najpiękniejszych widoków i krajobrazów Europy Środkowej. Tegoroczna edycja tego kameralnego wydarzenia odbędzie się w dniach 16-19 CZERWCA. Poniżej dowiesz się  w jaki sposób możesz się jeszcze zakwalifikować:

1. Awansować na rangę Team Manager (14,000 CV) po raz pierwszy w okresie od czerwca 2015 do maja 2016

– LUB –

2. Jako sponsor, utrzymać tytuł Team Manager przynajmniej raz w okresie  od czerwca 2015 do maja 2016 i osobiście zasponsorować dystrybutora, który również kwalifikuje się do udziału w  TMA

– LUB –

3. Awansować na kolejną wyższą rangę, jeśli uczestniczyłeś już w TMA 2015.

3 GŁÓWNE POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ

Synergy ponosi koszty posiłków, noclegów i zajęć dla jednego uczestnika na każde zakwalifikowane konto. Dojazd na Akademię Team Managerów opłacany jest przez osobę zakwalifikowaną. Zakwalifikowani mogą zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą, ale ponoszą koszty uczestnictwa tej osoby w TMA. Szczegółowe informacje zostaną załączone do zaproszeń na Akademię Team Managerów.

Sesje szkoleniowe

Akademia Team Managerów oferuje wiele prezentacji i szkoleń prowadzonych przez pracowników korporacyjnych Synergy, w tym menadżerów i dyrektorów generalnych. Ponadto, w Akademii uczestniczą zaproszeni mówcy motywacyjni, dzielący się swoim pełnym mocy przesłaniem. W ramach tegorocznych spotkań uczestnicy dowiedzą się więcej szczegółów o planach Synergy na przyszłość. Ta ekscytująca wiedza pomoże dystrybutorom przygotować siebie oraz swój biznes na to co ma nadejść. Są to kameralne spotkania pełne bezcennej wiedzy, którą nie sposób uzyskać gdziekolwiek indziej.

Luksus

Interalpen-Hotel Tyrol oferuje usługi full service, doskonałe jedzenie, piękne spa, przestronne pokoje z widokiem na góry oraz niesamowity odkryty basen. Drewniane elementy dekoracji nadają hotelowi elegancki, rustykalny ton doskonale współgrający z górskim otoczeniem.

Zabawa

Każdego roku Akademia Team Managerów obfituje w interaktywne zabawy, podczas których uczestnicy mają okazję się integrować, śmiać i popisywać swoimi umiejętnościami. Tegoroczne atrakcje stanowić będą całkowitą nowość podczas Akademii Team Managerów! Akademia kusi również wyśmienitymi obiadami i kolacjami stanowiącymi idealną scenerię dla zawierania trwałych przyjaźni między czołowymi liderami Synergy w Europie.

Mamy nadzieję gościć wielu nowych, jak również stałych uczestników podczas Akademii Team Managerów 2016! KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o Akademii Team Managerów.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us