SUCCESS RETREAT


Spędź 5 nocy i 4 dni rozkoszując się uczestnictwem w Success Retreat z Synergy WorldWide, gdzie wszystkie koszty pokrywa firma! Kwalifikując się na ten wyjazd, Ty i Twój gość będziecie mogli doświadczyć zdrowej kompozycji relaksu, zabawy i szkoleń na jednej z najpopularniejszych wysp Europy – hiszpańskiej Formenterze!

O FORMENTERZE


Wyobraź sobie wyspę otoczoną kilometrami plaż z delikatnym, białym piaskiem i czystą, lśniącą w słońcu wodą. To właśnie Formentera, wyspa leżąca u wybrzeży Hiszpanii. Formentera to najbliższa sąsiadka sławnej Ibizy, nad którą góruje brakiem tłumów, doskonale zachowaną przyrodą oraz wyśmienitym jedzeniem. Poznać Formenterę to doświadczyć pobytu w jednym z najwspanialszych miejsc na ziemi, dlatego Synergy pragnie, żeby właśnie pobyt na Formenterze stał się rzeczywistością dla wschodzących gwiazd wśród europejskich liderów.

JAK MOGĘ SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ?


Okres kwalifikacyjny na Success Retreat trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2017. Należy spełnić następujące kryteria kwalifikacji:

  1. Osiągnąć i/lub utrzymać rangę Team Manager przez 5 z 12 miesięcy
  2. Być zakwalifikowanym do Elite Honors przez 3 z 12 miesięcy
  3. Zgromadzić minimum 7200 CV w TC1

CO WCHODZI W SKŁAD SUCCESS RETREAT?


Wszystkie wydatki pokrywa firma! Dotyczy to kosztów przelotu, transport z lotniska oraz posiłków. Od momentu kiedy uzyskasz kwalifikację o wszystko troszczymy się już my, abyś poczuł, że to Ty jesteś naszym najwyższym priorytetem!

Ponadto, zakwalifikowani dystrybutorzy mogą zabrać ze sobą jedną osobę jako gościa. Może to być współmałżonek, inna ważna osoba lub partner biznesowy przypisany do zakwalifikowanego konta.

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ SUCCESS RETREAT? 


Success Retreat odbędzie się w drugim kwartale roku 2018 (kwiecień-czerwiec). Daty zostaną wyznaczone i ogłoszone do końca roku 2017.

Team Manager jest jedną z pierwszych i najistotniejszych rang liderskich w Synergy. Osiągnięcie i utrzymanie tego tytułu świadczy o solidnym fundamencie biznesu, który może stanowić podstawę dla wieloletniego, nieustannego wzrostu. Spraw, aby rok 2017 był Twoim rokiem i szykuj się do pobytu na Formenterze!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us