Spojrzenie w przeszłość: Centrum Hughes dokonuje przełomowych odkryć związanych z ProArgi-9+

Trzy lata temu dzisiaj, naukowcy z Centrum Badań i Innowacji Hughes dokonali szeregu znaczących odkryć związanych z recepturą ProArgi-9+ wykazując, że produkt ten może przynieść efekty, jakich nie jest w stanie osiągnąć sama l-arginina. W następstwie tych odkryć Nature’s Sunshine złożyła w USA tymczasowy wniosek patentowy, aby mieć pewność, że Synergy zachowa wyłączne prawa do tej epokowej receptury.

Dr Matthew Tripp, były Dyrektor ds. Naukowych Nature’s Sunshine, podzielił się z nami swoją wiedzą na temat odkryć.

„Liczne badania dowiodły korzyści, jakie l-arginina przynosi dla układu krwionośnego,”  wyjaśnia dr Tripp. „Jednakże, nasze wstępne analizy in vitro i na próbach ludzkich wykazały, że wyjątkowa kombinacja składników naszej receptury ProArgi-9+ na wiele sposobów zwiększa skuteczność działania L-argininy w organizmie.”

Badanie #1
Organizm przekształca aminokwas l-argininę w tlenek azotu umożliwiający właściwe funkcjonowanie krwioobiegu i układu sercowo-naczyniowego. Choć sama l-arginina  może zwiększyć poziom zastępczego wskaźnika tlenku azotu w ślinie, jest to proces zachodzący stopniowo. Badając ProArgi-9+, Nature’s Sunshine wykryła, że receptura ta podnosi poziom tlenku azotu w organizmie w sposób znaczący i szybki.

Odkrycie poczynione w tym badaniu ma doniosłe znaczenie, ponieważ inne analizy wykazują, iż starzenie się i niewłaściwa dieta mogą wpłynąć na systemy metaboliczne odpowiedzialne za produkcję tlenku azotu sprawiając, że będą one działać mniej efektywnie. Zdrowy poziom tlenku azotu jest ważny dla odpowiedniej wazodylatacji, a także ciśnienia krwi i działania mięśni, serca oraz centralnego układu nerwowego *.

Badanie #2
Poprzednie badania wykazały, że l-arginina nie wywołuje istotnego wpływu na mieloperoksydazę, enzym powstrzymujący produkcję tlenku azotu. Ponadto, l-arginina nie wpływa znacząco na powstrzymanie utleniania cholesterolu LDL. Wstępne badania Centrum Hughes doprowadziły do odkrycia, że wyjątkowa kombinacja składników zawarta w ProArgi-9+ firmy Synergy w znaczącym stopniu powstrzymuje mieloperoksydazę i pomaga ograniczyć utlenianie cholesterolu LDL.

„Te przełomowe badania są dokładnie tym, na co mieliśmy nadzieję, kiedy Centrum Hughes otworzyło swe drzwi w lutym 2015 r.,” powiedział Dan Norman, Prezes Synergy WorldWide. „Dzięki doktorowi Matthew Trippowi i jego zespołowi wybitnych naukowców możemy w oparciu o konkretne dowody głosić, że ProArgi-9+ może zmienić życie niezliczonej ilości ludzi na całym świecie. Jest to niezwykła wiadomość i jesteśmy gotowi dzielić się nią z ludźmi na całym świecie z nadzieją, że pomożemy jak największej ilości z nich pomóc osiągnąć optymalne zdrowie.”

Dziś wyniki tych badań wskazują, że wyjątkowe właściwości ProArgi-9+ pozytywnie wpływają na zdrowie układu sercowo-naczyniowego wspomagając produkcję tlenku azotu i powstrzymując mieloperoksydazę. Odkrycia te jeszcze mocniej dowodzą, że warto stosować ProArgi-9+ by cieszyć się optymalnie zdrowym sercem.

Centrum Hughes nieustannie ujawnia moc tkwiącą w produktach Synergy. Synergy WorldWide ma niesamowite szczęście, posiadając tak wybitną i doświadczoną kadrę naukową, która stoi za produktami firmy, przeprowadzając przełomowe badania, które umacniają Synergy w naszej misji, aby zostawić na całym świecie trwałe dziedzictwo zdrowia.

KLIKNIJ TUTAJ by zapoznać się z oficjalną publikacją prasową z 2015.

* http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25883934

CONVERSATION

Instagram

Follow Us