Zakwalifikuj się na szkolenie Leadership Power Training w Barcelonie!


Kierownictwo Synergy oraz czołowi liderzy zapraszają Cię na pierwsze w historii wydarzenie szkoleniowe, które odbędzie się w Siedzibie Głównej Synergy w barcelońskim World Trade Center w dniach 2-4 grudzień 2016. Jako uczestnik będziesz szkolony przez najlepszych w zakresie różnych tematów, które pomogą Ci niesamowicie rozwinąć swój biznes Synergy.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Przyjedź, aby poznać tajniki nowego systemu duplikacji, który nada Twojemu biznesowi dokładnie taką strukturę, jakiej on potrzebuje. Ponadto, przeprowadzone zostaną także warsztaty w mniejszych grupach podzielonych według rangi, które pozwolą na indywidualne szkolenie Twoich umiejętności oraz nabranie doświadczenia w tej branży. Wszystkie nowości, które zostaną wprowadzone podczas Szczytu 2016 będą podsumowane również podczas tego spotkania – nie możesz go przegapić!

ZAKWALIFIKOWANI DYSTRYBUTORZY

Dystrybutorzy, którzy spełnią opisane poniżej wymagania kwalifikacyjne w okresie od 1 lipca do 31 października 2016 otrzymają specjalne zaproszenie na to wydarzenie i będą mogli, w zależności od swoich indywidualnych wysiłków, uzyskać bezpłatny bilet lotniczy, zakwaterowanie i inne korzyści. Link umożliwiający rejestrację na to wydarzenie zostanie załączony w zaproszeniu, które otrzymają zakwalifikowani dystrybutorzy.

KWALIFIKACJE NA TO WYDARZENIE

1. Utrzymaj tytuł Team Leadera przez 3 z 4 miesięcy kwalifikacyjnych + uzyskaj kwalifikację Elite Honors w ciągu 3 z 4 miesięcy kwalifikacyjnych.

Co uzyskasz: Zaproszenie do udziału w wydarzeniu, przelot do Barcelony, zakwaterowanie w hotelu oraz zaproszenie na kolację dla VIPów.

2. Utrzymaj tytuł Team Leadera przez 2 z 4 miesięcy kwalifikacyjnych + uzyskaj kwalifikację Elite Honors w ciągu 2 z 4 miesięcy kwalifikacyjnych.

Co uzyskasz: Zaproszenie do udziału w wydarzeniu, zakwaterowanie w hotelu oraz zaproszenie na kolację dla VIPów.

3. Utrzymaj tytuł Team Leadera przez 1 z 4 miesięcy kwalifikacyjnych + uzyskaj kwalifikację Elite Honors w ciągu 1 z 4 miesięcy kwalifikacyjnych.

Co uzyskasz: Zaproszenie do udziału w wydarzeniu oraz zaproszenie na kolację dla VIPów.

4. Jeśli posiadasz rangę Team Manager, utrzymaj tę rangę przez 4 z 4 miesięcy okresu kwalifikacyjnego + uzyskaj kwalifikację Elite Honors w ciągu 4 z 4 miesięcy okresu kwalifikacyjnego

Co uzyskasz: Zaproszenie do udziału w wydarzeniu, zakwaterowanie w hotelu oraz zaproszenie na kolację dla VIPów

5. Jeśli posiadasz rangę Team Director lub wyższą, utrzymaj co najmniej rangę o poziom niższą niż Twój najwyższy tytuł przez 4 z 4 miesięcy okresu kwalifikacyjnego + uzyskaj kwalifikację Elite Honors w ciągu 4 z 4 miesięcy okresu kwalifikacyjnego

Co uzyskasz: Zaproszenie do udziału w wydarzeniu, zakwaterowanie w hotelu oraz zaproszenie na kolację dla VIPów

UWAGA: Nagrody związane z kwalifikacją otrzymuje jedna osoba na każde kwalifikujące się konto dystrybutorskie; jednakże będą one dotyczyć partnerów biznesowych i/lub małżonków, którzy kwalifikują się na rangę Team Elite lub wyżej.  Koszt biletów lotniczych zwracany jest do wysokości  €250. Synergy rezerwuje wszystkie noclegi w hotelach. Osoby zakwalifikowane, które nie zdecydują się na nocleg w hotelu nie mogą otrzymać zwrotu kosztu noclegów.

DYSTRYBUTORZY NIEZAKWALIFIKOWANI

Dystrybutorzy, którzy nie spełnią wymagań kwalifikacyjnych również mogą bezpłatnie wziąć udział w szkoleniu, ale ilość miejsc jest ograniczona! Warto pamiętać, że wszyscy niezakwalifikowani dystrybutorzy, którzy zechcą uczestniczyć w tym wydarzeniu sami pokrywają koszty podróży.


Osiągnij sukces! Zbuduj swoje dziedzictwo!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us