Przedstawiamy nową Ścieżkę Sukcesu SynergyNa każdym poziomie rozbudowanej właśnie Ścieżki Sukcesu Synergy czekają na Ciebie nowe możliwości. Niezależnie od tego czy Twoim bieżącym celem jest zdobycie rangi Team Leader czy utrzymanie swojego najwyższego tytułu Presidential Executive, Ścieżka Sukcesu oferuje Ci przeżycia, dla których warto się zakwalifikować.

Ścieżka Sukcesu składa się teraz z trzech ekskluzywnych wyjazdów motywacyjnych: Leadership Retreat, Directors Retreat i Legacy Retreat. Każda z tych wypraw ma na celu motywować, wynagradzać i inspirować Cię na drodze do budowy prosperującego i samowystarczalnego biznesu Synergy.

Kwalifikacja na każdy z tych wyjazdów oznacza osiągnięcie istotnego kamienia milowego w Twoim dążeniu do Zostawienia po sobie Śladu w postaci zdrowia i dostatku.

LEADERSHIP RETREAT


Ciesz się wraz z innymi liderami Synergy tym Europejskim wypadem, który co roku odbywa się w innym, niezwykłym miejscu. Zajęcia grupowe, doskonale dopasowane szkolenia, wyśmienite posiłki i wiele innych atrakcji czekają na Ciebie już podczas tej pierwszej wyprawy w ramach Twojej Ścieżki Sukcesu.

Kto się kwalifikuje? Nowi Team Leaderzy i Team Managerowie
Kiedy się to odbywa? Czerwiec lub lipiec każdego roku
Gdzie się to odbywa? Niesamowite miejsca w Europie
Okres kwalifikacji: marzec-luty

KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji.

DIRECTORS RETREAT


Leć do Utah i osobiście doświadcz Synergy WorldWide. Spotkaj się z zespołem kierowniczym, zwiedź Centrum Badań i Innowacji Hughes, zapoznaj się z zakładem produkcyjnym, odkryj autentyczność Synergy, naturalne piękno stanu Utah i nocne życie Las Vegas w ramach jednego wyjazdu!

Kto się kwalifikuje? Team Directorzy i wyżej
Kiedy się to odbywa? sierpień
Gdzie się to odbywa? Salt Lake City, Utah i Las Vegas, Nevada
Okres kwalifikacji: czerwiec-maj

Okres kwalifikacji na Directors Retreat 2018 trwa od października 2017 do końca maja 2018. 

KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji.

LEGACY RETREAT


To najbardziej prestiżowy ze wszystkich wyjazdów w ramach Ścieżki Sukcesu. Legacy Retreat zabierze Cię całkowicie na koszt firmy na wymarzone wakacje w egzotyczne miejsca na całym świecie. Przeżyjesz wiele wyjątkowych przygód, doświadczysz luksusowych hoteli i posiłków, weźmiesz udział w niezapomnianych wycieczkach i nie tylko. Na tej wyprawie poczujesz się po królewsku.

Obecnie, po wprowadzeniu Leadership Retreat i Directors Retreat, zasady kwalifikacji na Legacy Retreat uległy zmianie i dotyczą wyłącznie rang executive, zaczynają od Pearl Executive.

Kto się kwalifikuje? Pearl Executives i wyżej
Kiedy się to odbywa? W zależności od miejsca
Gdzie się to odbywa? Najwspanialsze miejsca na świecie
Okres kwalifikacji: styczeń-grudzień

Presidential Executives mają możliwość uzyskania ekskluzywnego pakietu VIP!

KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji.

Na który z tych wyjazdów zakwalifikujesz się w tym roku? Zacznij wyznaczać swoje cele, aby mieć pewność, że na liście zakwalifikowanych znajdzie się również Twoje nazwisko. Pragniemy jak najwspanialej ugościć Cię podczas tej niepowtarzalnej wyprawy, na którą solidnie sobie zapracowałeś.

* przedstawione powyżej terminy wyjazdów są przybliżone. Miejsca, programy i dodatkowe szczegóły będą podawane już w okresie bliższym danemu wyjazdowi. 


CONVERSATION

Instagram

Follow Us