Rejestracja na Szczyt 2018 już otwarta


Dołącz do nas w Turynie, w dniach 4-6 października, aby wziąć udział w Europejskim Szczycie Synergy WorldWide 2018. Zarejestruj się już dziś, aby nie przegapić szansy świętowania nowych sukcesów i nauczenia się jak wprowadzić swój biznes na wyższy poziom.


Im wcześniej się zarejestrujesz, tym więcej oszczędzisz! Ilość miejsc jest ograniczona, więc zagwarantuj sobie pewne miejsce tak szybko, jak tylko możliwe.
Harmonogram rejestracji

wczesna
24 marca - 30 czerwca
€99
zwykła
1 lipca - 31 sierpnia
€129
Dla nowych dystrybutorów*
1 lipca - 31 sierpnia
€99
Rejestracja na miejscu
4-6 października
€149

*Aby móc skorzystać z niższej ceny, nowi dystrybutorzy muszą zarejestrować się telefonicznie za pośrednictwem biura obsługi klienta w ciągu 30 dni od rejestracji.

Przedstawione wyżej stawki dotyczą jednej osoby i odnoszą się do wszystkich wydarzeń wchodzących w skład Szczytu. Nie obejmują one kosztów hotelu oraz transportu.

Pragniemy, abyś z radością oczekiwał swojej wyprawy do Turynu. Aby cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami, uczestnicy Szczytu Synergy skorzystają zatem ze specjalnych cen w jednych z najlepszych hoteli znajdujących się w pobliżu miejsca, gdzie odbędzie się Szczyt - Centro Congressi Lingotto. Aby zapoznać się z tymi obniżonymi stawkami oraz innymi informacjami na temat możliwości noclegowych, odwiedź stronę: Kliknij tutaj.

Przez cały rok niecierpliwie oczekujemy na udział w Szczycie, aby móc uzmysłowić sobie nasz potencjał i stworzyć nową, doskonalszą perspektywę dla naszego biznesu oraz naszej zdolności do osiągnięcia szczytu dobrego samopoczucia: Elitarnego Zdrowia. Nie przegap szansy, aby uczyć się od najlepszych budowniczych biznesu oraz najlepiej zarabiających przedstawicieli Synergy oraz by zobaczyć, że naprawdę nie ma drugiej takiej firmy jak Synergy Worldwide.


Zaznacz te daty w swoim kalendarzu i już dziś rozpocznij przygotowania do udziału w Szczycie! Nie możemy doczekać się spotkania z Tobą w Turynie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us