Przedłużamy promocję 2x2 Builder Bonus

Wykorzystaj źródło dodatkowego dochodu w kolejnym roku! Od 1 stycznia 2015 do 31 grudnia 2015 znów działa Premia dla Budujących 2x2.

PREMIA GOTÓWKOWA

W oparciu o zasady sponsorowania i duplikacji Premia 2x2 Builder Bonus pozwala na wypłatę za każdym razem, kiedy spełnisz odpowiednie warunki. Możesz otrzymać tę premię NIEOGRANICZONĄ ilość razy.

Zanim wytłumaczymy jak działa ta premia, określmy jeden istotny termin związany z 2x2 Builder Bonus.

BUDOWANIE UKŁADU

O zbudowaniu układu mówimy wówczas, kiedy osobiście zasponsorujesz nowego dystrybutora, a następnie pomożesz mu osobiście zasponsorować jego dwóch kolejnych nowych dystrybutorów. To właśnie jest jeden układ. Kluczem do otrzymania Premii 2x2 Builder Bonus jest skuteczna budowa dwóch układów. Przedstawmy to graficznie.

1. W lutym osobiście sponsorujesz Pawła i Kasię, którzy składają zamówienia aktywacyjne.


2. W marcu pomagasz Pawłowi i Kasi osobiście zasponsorować dwoje nowych osób, z których każda składa zamówienie aktywacyjne.

3. Gratulacje, udało Ci się zbudować dwa układy!
 COMIESIĘCZNA WYPŁATA

Premia 2x2 Builder Bonus będzie wypłacana w każdym miesiącu! 

Premia dla Budujących 2x2 zależeć będzie od tego, na jakim rynku pracuje dany dystrybutor zgodnie z poniższą tabelką:


Możesz uzyskać tę premię za każdym razem, kiedy zasponsorujesz dwoje nowych dystrybutorów i pomożesz im zrobić to samo. Promocja ta dotyczy dystrybutorów Europejskich, którzy sponsorują jedynie swój downline w Europie. Jeśli sponsorujesz ludzi spoza rynków Europejskich Synergy, wówczas będziesz uprawniony do otrzymania premii za szybki start na danym rynku.

Synergy z radością przedłuża tę promocję, ponieważ wspomaga ona pracę zespołową jednocześnie zostawiając w Twojej kieszeni więcej pieniędzy!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tej niezwykłej nowej premii, skontaktujcie się z Działem Obsługi Klienta.CONVERSATION

Instagram

Follow Us