ZIMA Z GWIAZDAMI SYNERGY

W dniach 9-11 stycznia w ośrodku szkoleniowo-konferencyjnym Centrum Molo pod Tomaszowem Mazowieckim odbyło się kolejne spotkanie Synergy - „Zima z Gwiazdami Synergy”.

Świetna zabawa, integracja, wypoczynek i szkolenia – tak było podczas ostatniego weekendu z Gwiazdami Synergy. Wspaniała atmosfera towarzyszyła nam podczas całego wyjazdu.


Dziękujemy liderom za pomoc w organizacji spotkania i aktywne uczestnictwo. Całe wydarzenie www.centrummolo.pl zakończyło się ogromnym sukcesem. Lokalizacja okazała się strzałem w 10, dlatego też wspólnie postanowiliśmy wprowadzić na stałe do naszego grafika spotkań z Gwiazdami ośrodek Centrum Molo w Smardzewicach

Jak zakwalifikować się na kolejny wyjazd dla Gwiazd „WIOSNA Z GWIAZDAMI” Synergy?

Zostań Gwiazdą w okresie styczeń – kwiecień 2015r.

Jeśli jesteś już Gwiazdą lub posiadasz wyższą rangę możesz również wziąć udział w kolejnym wyjeździe. Awansuj rangę wyżej w okresie styczeń - kwiecień 2015r. a Synergy dofinansuje również Twój udział w kolejnym spotkaniu.

Do zobaczenia na kolejnym zjeździe. Termin jaki dla Was zarezerwowaliśmy to majówka z Synergy – 1-3 maja 2015!

Postawcie sobie za cel aby być i bawić się z nami na „Wiośnie z Gwiazdami”.

Warunki kwalifikacji:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.

Zaproszenie na Wyjazd dla Gwiazd dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora. Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata w tym przypadku wynosić będzie 100% ze strony dystrybutora).

Opłata zakwalifikowanego uczestnika wynosi 100zł.
CONVERSATION

Instagram

Follow Us