Austriacka fantastyczna czwórka zgarnia premię Go Elite 10


Austria przewodzi Europie pod względem liczby kwalifikacji Elite Honors oraz uzyskanych premii Go Elite 10. Jedynie w styczniu Austria osiągnęła ponad 1/3 spośród wszystkich 312 zakwalifikowanych do Elite Honors w całej Europie. Bez wątpienia, znaczna część sukcesu, jaki odnoszą Austriacy w Elite Honors to zasługa czwórki liderów, którzy zachęcają i wspierają swoje zespoły w realizacji celów Elite Honors, aby zbudować jeszcze bardziej dochodowy biznes.

Każdy z przedstawionych poniżej dystrybutorów uzyskał premię Go Elite 10 w wysokości €1200 dzięki kwalifikacji do Elite Honors i zasponsorowaniu 10 dystrybutorów, którzy również osiągnęli tę kwalifikację. Aby dowiedzieć się więcej o Elite Honors i kwalifikacji Go Elite, KLIKNIJ TUTAJ.

Franz Friess

Pearl Executive


Czarodziejskie zaklęcie, które według Franza przyniosło mu sukces w Elite Honors, to „zrób to, a potem zrób to jeszcze raz”. Dystrybutorzy, aby cieszyć się osiągnięciami, powinni być w swej pracy wytrwali i konsekwentni. Franz uzyskał drugi premię Go Elite 10 już po raz – każdy z tych sukcesów miał swoje źródło w determinacji i w planowaniu. W tym planie każdy krok opisany był szczegółowo, a każdy szczegół niezbędny do jego realizacji. Teraz, kiedy Franz udowodnił już, że Go Elite 10 to coś możliwego do osiągnięcia, pokazuje swoim partnerom jak można ten cel zrealizować dzięki pozytywnemu nastawieniu i dobremu przykładowi.

„Miesiąc mija szybko, więc bez natychmiastowego działania nie zdołasz osiągnąć celu,” mówi Franz. „Działaj od razu i rób to, co koniecznie.” Traktuję to jako na mój obowiązek, by informować innych, że jest coś, co może poprawić stan ich zdrowia i szeroko rozumiany styl życia.”

Corinna Fröwein

Team Leader


Corinna zdaje sobie sprawę z wagi posiadania planu i rozumie jakość produktów Synergy. To właśnie są powody, dla których uzyskała po raz drugi premię Go Elite 10. Corinna dba o pozostawanie w ciągłym kontakcie ze swoim zespołem. Umawianie spotkań, opracowywanie planów i podejmowanie wysiłku, aby każdy miał odpowiednią motywację to dla niej kwestie kluczowe w „byciu po prostu dobrym przykładem” i są właściwymi działaniami, które trzeba podejmować by wzrastać jako lider i jako zespół.

Program Elite Honors dał Corinnie wiele okazji do rozwoju i osiągania sukcesów jako lider. Wie, że przyszłość Synergy zależy od skutecznego wykorzystywania modelu Elite Honors.

„Z odpowiednim planem, motywacją i pomocą ze strony sponsora wiem, że wszystko jest możliwe,” uważa. „Jestem tego pewna na 100%.”

Robert Suppan

Team Elite


„Elite Honors to w mojej opinii najkrótsza droga do sukcesu,” uważa Robert. „Szczególnie wyznaczenie sobie Go Elite 10 jako miesięcznego celu wywołało w naszym zespole maksymalny skok produktywności… Mam szansę to osiągnąć, więc ją wykorzystuję.”

Robert z pasją podchodzi do swej roli jako dystrybutora Synergy, ponieważ pragnie pomagać innym realizować ich marzenia jednocześnie pracując nad poprawą stanu zdrowia i ogólnego samopoczucia. Dla Roberta ciężka praca z Synergy nie jest trudnym wyzwaniem, ponieważ czerpie z tego przyjemność. Robert nieustannie się czegoś uczy dzięki swoim doświadczeniom biznesowym i błędom. Dzięki swoim słabszym stronom odkrył jak stać się silniejszym człowiekiem i lepszym liderem. Zbudował solidny zespół, który u jego boku wytrwale walczy o kwalifikację Elite Honors.


Heidi Kelbic

Team Director


Kiedy ludzie łączą swe wysiłki, wówczas wyraźnie widać prawdziwą wartość modelu dochodowego Synergy Elite Honors.

„Razem jesteśmy mocni,” twierdzi Heidi. „Uwiebiam nasze produkty V3, ponieważ … moje zdrowie zmieniło się na lepsze i to samo właśnie pragnę dać innym ludziom: lepsze zdrowie fizyczne i lepsze zdrowie finansowe.”

Heidi rozumie znaczenie dobrego planowania dla osiągnięcia celu. Zrozumienie samego celu jest zaś kluczowe dla jego realizacji. Etyka pracy, jaką demonstruje Heidi, oraz wsparcie jej zespołu pozwalają jej osiągać wspaniałe wyniki na rynku, dając jej szansę spełnienia wymagań premii Go Elite 10. Wspieranie i budowanie doskonałego zespołu dało Heidi niezwykłe możliwości rozwoju indywidualnego i za tę właśnie szansę każdego dnia odczuwa wdzięczność wobec Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us