Ekspert w dziedzinie medycyny odnajduje radość w SynergyDr Anthony Oketah zawsze fascynował się sercem – tym jak transportuje ono krew, jak wpływa na działanie każdego innego układu i organu w całym ciele oraz jego znaczeniem dla podtrzymania ludzkiego życia.

Pasja ta sprawiła, że został kardiologiem i od 15 lat aktywnie działa na tym polu medycyny. Jedna rzecz w tym zawodzie nie dawała mu jednak satysfakcji. Pragnął móc zrobić jeszcze więcej dla swoich pacjentów. Ponadto, dr Oketah od urodzenia miał w sobie ducha przedsiębiorczości i zawsze szukał możliwości, by stworzyć coś większego niż on sam – czegoś, co wykraczało by poza jego pracę jako lekarza.

Czując się coraz mniej spełniony w swojej pracy, dr Oketah zaczął rozglądać się za szansą biznesową, która pozwoliła by mu osiągnąć więcej i stać się kimś więcej. Kiedy więc irlandzki Team Director, James Booth, przedstawił doktorowi ProArgi-9+, szybko zorientował się, że to właśnie jest szansa, której szuka.

„Przeczytałem wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły na stronie internetowej Synergy, przestudiowałem wszystko co mogłem,” powiedział dr Oketah. „Byłem pod ogromnym wrażeniem firmy, jej kultury i perspektyw biznesowych. Plan Kompensacyjny był wspaniały i nabrałem do niego zaufania.”

Jako poważana postać wśród irlandzkich specjalistów w dziedzinie medycyny, dr Oketah jest mocnym świadectwem jako dystrybutor Synergy, ponieważ doskonale rozumie jak działa ten produkt, aby wspierać osiąganie optymalnego zdrowia. Po odwiedzeniu siedziby głównej Synergy WorldWide, zwiedzeniu zakładu produkcyjnego oraz Centrum Badań i Innowacji Hughes w 2015 r., dr Oketah nabrał jeszcze większego podziwu dla zespołu naukowców Synergy i ich celnych odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania. Był świadkiem ogromnych inwestycji w postaci pieniędzy i wysiłku podejmowanego przez Synergy, aby wypracować absolutnie najlepsze produkty dla naszych konsumentów.

Wiedząc, że produkty Synergy i szansa biznesowa mają możliwość wprowadzić znaczącą zmianę w życiu ludzi, wprowadził je do kraju, o który troszczy się szczególnie: do Nigerii. Co miesiąc podróżuje do Nigerii, aby spotykać się z lokalnymi lekarzami i popularyzować nasze produkty. Napływa też do niego mnóstwo pozytywnych opinii od szczęśliwych konsumentów.

„Niektórzy lekarze skupiają się na pieniądzach,” twierdzi dr Oketah. „Kiedy jednak ktoś przychodzi do mnie i mówi: „Dziękuję za ten produkt, za to, że pomogłeś mi zacząć ten biznes i za to, że pomogłeś mojej rodzinie”, to daje mi to radość, której nie można kupić. Jako lekarz nie mogę dać ludziom pracy, ale poprzez marketing sieciowy owszem.”

Zastanawiając się nad swoimi celami w Synergy, dr Oketah zdał sobie sprawę, że nie mógłby prowadzić swojego biznesu w zadowalający sposób, gdyby nie zrezygnował z kariery medycznej. Planuje już niedługo poświęcić swój czas wyłącznie Synergy WorldWide i spędzać jego większość pomagając swoim rodakom w Nigerii stanąć znów na nogi.

„W tym biznesie chodzi o Twoje osobiste ambicje i Twój osobisty cel,” uważa dr Oketah. „Musisz wiedzieć jaki jest Twój główny cel, a potem na niego pracować – i to pracować ciężko. Każdy może osiągnąć wszystko w tej firmie. Jestem tego całkowicie pewny. Kim pragniesz zostać? Czego poszukujesz? Cieszę się niezmiernie, że znalazłem Synergy.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us