Legacy Retreat 2017

wtorek, lutego 16, 2016


Legacy Retreat zaprowadzi tym razem zakwalifikowanych dystrybutorów Synergy do pewnego nadmorskiego kraju - maleńkiego, ale o wielkiej osobowości. Jest to wyjątkowe miejsce, do którego Synergy zabierze nas po raz pierwszy: Monako.

Mamy nadzieję, że w dniach 16-20 maja 2017 dołączysz do nas w tym niezwykłym tyglu europejskich kultur. Bogata historia Monako, czerpiąca z dziedzictwa Hiszpanii, Francji i Włoch, każdemu zaoferuje niesamowite atrakcje: zwiedzanie, hazard, plaże, muzea i zapierające dech w piersiach ogrody.

Zakwalifikowani dystrybutorzy zanurzą się w pełnym bajkowego przepychu monakijskim hotelu Hermitage. Ten ekskluzywny hotel cechuje się elegancją i urokiem godnym królów, jest to więc doskonałe miejsce, aby dogodzić gustom elity dystrybutorów Synergy.

Już teraz podejmij zobowiązanie, że zakwalifikujesz się na ten event. Będzie to wydarzenie nieporównywalne z jakimkolwiek innym Legacy Retreat, jaki organizowała do tej pory firma Synergy. Okres kwalifikacyjny trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2016, co oznacza, że masz jeszcze dobre kilka miesięcy, by spełnić wymogi kwalifikacji na Legacy Retreat. Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z warunkami kwalifikacji.

Pamiętaj, możesz na bieżąco śledzić swoją punktację Legacy Retreat logując się na swoje konto Pulse i korzystając z zakładki informacyjnej znajdującej się po lewej stronie ekranu.

Obejrzyj film podsumowujący Legacy Retreat 2016, aby dowiedzieć się jakiego typu atrakcji możesz oczekiwać.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.