Legacy Retreat 2017


Legacy Retreat zaprowadzi tym razem zakwalifikowanych dystrybutorów Synergy do pewnego nadmorskiego kraju - maleńkiego, ale o wielkiej osobowości. Jest to wyjątkowe miejsce, do którego Synergy zabierze nas po raz pierwszy: Monako.

Mamy nadzieję, że w dniach 16-20 maja 2017 dołączysz do nas w tym niezwykłym tyglu europejskich kultur. Bogata historia Monako, czerpiąca z dziedzictwa Hiszpanii, Francji i Włoch, każdemu zaoferuje niesamowite atrakcje: zwiedzanie, hazard, plaże, muzea i zapierające dech w piersiach ogrody.

Zakwalifikowani dystrybutorzy zanurzą się w pełnym bajkowego przepychu monakijskim hotelu Hermitage. Ten ekskluzywny hotel cechuje się elegancją i urokiem godnym królów, jest to więc doskonałe miejsce, aby dogodzić gustom elity dystrybutorów Synergy.

Już teraz podejmij zobowiązanie, że zakwalifikujesz się na ten event. Będzie to wydarzenie nieporównywalne z jakimkolwiek innym Legacy Retreat, jaki organizowała do tej pory firma Synergy. Okres kwalifikacyjny trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2016, co oznacza, że masz jeszcze dobre kilka miesięcy, by spełnić wymogi kwalifikacji na Legacy Retreat. Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z warunkami kwalifikacji.

Pamiętaj, możesz na bieżąco śledzić swoją punktację Legacy Retreat logując się na swoje konto Pulse i korzystając z zakładki informacyjnej znajdującej się po lewej stronie ekranu.

Obejrzyj film podsumowujący Legacy Retreat 2016, aby dowiedzieć się jakiego typu atrakcji możesz oczekiwać.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us