ProArgi-9+ umieszczone w Physicians’ Desk Reference 2016ProArgi-9+ po raz kolejny znalazło się w Physicians’ Desk Reference (PDR). 70-te wydanie PDR, które ukazało się w roku 2016, zawiera wykaz informacji zawartych na etykietach leków i suplementów dopuszczonych do obrotu , a także setki ich kolorowych zdjęć – m.in. zdjęcie Pro-Argi-9+. Opis każdego produktu obejmuje dawkowanie, efekty uboczne i inne dane.

PDR zawiera twierdzenie, że „ProArgi-9+ jest najwyższej jakości suplementem l-argininowym na świecie,” a także, że „receptura ProArgi-9+ zostało opracowana we współpracy z wiodącymi naukowcami i specjalistami zajmującymi się układem krążenia, którzy przeprowadzili obszerne badania dotyczące odpowiedniej aplikacji l-argininy, aby pomagała ona zachować zdrowe serce.”

Biorąc pod uwagę fakt, że PDR jest pozycją dostępną powszechnie w bibliotekach, księgarniach, aptekach i klinikach, oraz stanowi zasób wiedzy dla lekarzy, osób świadczących wszelkie usługi medyczne itd., umieszczenie w niej ProArgi-9+ istotnie zwiększa wiarygodność i rozpoznawalność firmy Synergy WorldWide na rynku. Zachęcamy naszych dystrybutorów, aby korzystali z tej wiedzy jako cennego argumentu, kiedy będą zapraszać nowe osoby do odkrycia ProArgi-9+ i skorzystania z niezwykłych składników tego produktu, aby cieszyć się zdrowszym życiem.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us