Przesłanie noworoczne od Wiceprezydenta Synergy, Carmelo D'Anzi


Drodzy członkowie zespołu Synergy w Europie,

W imieniu pracowników Synergy chciałbym Wam wszystkim oraz każdemu z osobna bardzo serdecznie podziękować za wspaniały rok 2017.

Miniony rok rozpoczął się dla nas wszystkich szczególnie, ponieważ wielu z Was podzieliło się z nami przesłaniem Elite Health. Dodatkowo nasza radość została spotęgowana przez pojawienie się na kilku rynkach naszych nowych produków żelowych. Wielu z Was zapewne wzięło również udział w premierze naszego najnowszego produktu Trulūm podczas ostatniego Szczytu w 2017 r. Trulūm dzięki swojej skuteczności zdążył już przekonać do stosowania tysiące ludzi na całym świecie i mam nadzieję, że Wy również doceniacie korzyści związane z naszymi produktami do pielęgnacji skóry.

Z przyjemnością informujemy, że nasza nowa europejska siedziba w Barcelonie jest już prawie gotowa, a wkrótce zostaną w niej zatrudnione osoby, które będą każdego dnia pomagać Wam w budowaniu biznesu. Wkrótce pojawią się również nowe atrakcyjne promocje oraz bonusy, które z pewnością będą Was dodatkowo motywować. Budujemy więc mocne fundamenty aby ten Nowy Rok 2018 był niesamowity dla Wszystkich członków zespołu Synergy.

Jeszcze raz każdemu z Was składamy nasze szczere podziękowania. Mam również nadzieję, że wkrótce ponownie się zobaczymy i będziemy mogli znowu wspólnie cieszyć się następnym Szczytem Synergy.

Carmelo D'Anzi
Wiceprezydent,
Synergy Europe

CONVERSATION

Instagram

Follow Us