START W NOWY ROK – WYDARZENIE KICK OFF 2017 W WARSZAWIE!

Synergy Polska rozpoczyna Nowy Rok spotkaniem Kick Off! Sobota, 27.01.2018 w sercu Warszawy. Nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz i zaproś wszystkich zainteresowanych Współpracowników i Klientów na to wydarzenie!


Rok 2017 był dla Synergy WorldWide rokiem obejmowania pozycji na rynku dzięki rewelacyjnym produktom. Rok 2018 będzie rokiem wzrostu. Rozpocznij swój Biznes Synergy 2018 od jednego z najważniejszych wydarzeń w ramach spotkania Kick-Off Warszawa.

Synergy WorldWide wprowadziło ważne nowe produkty, nowe promocje i nowe narzędzia, które pomogą Ci zbudować swój biznes. Poznaj wszystkie szczególy z pierwszej ręki na naszym wydarzeniu odbywającym się w hotelu Mercure Grand w Warszawie.

INFORMACJE O WYDARZENIU
Data: Sobota, 27 stycznia 2018
Trening Liderski: godzina: 10:00 – 11:30 (Warunek uczestnictwa: minimum 3krotna kwalifikacja EHC lub pozycja Bronze lub wyższa) 
Wydarzenie Kick Off: godzina 13:00 – 17:30 (Wydarzenie dla wszystkich Współpracowników i Gości)
Miejsce: Mercure Grand Hotel,  Krucza 28, 00-522 Warszawa, Polska
Koszt: 30 zł w przedsprzedaży (przy zgłoszeniu uczestnictwa do poniedziałku 25 stycznia 2018) 
40 zł w dniu wydarzenia / bez rejestracji 
Rejestracja: Trening Liderski: godzina 09:30
Wydarzenie Kick Off: 12:30

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie Kick Off z udziałem gości specjalnych!


Członka Klubu Milionerów oraz Diamond Executive Hakana G. Cetin, który zaprezentuje najnowsze informacje i plany na rynek europejski oraz opowie o najnowszych promocjach, premiach i strategiach sukcesu dzięki doskonałym nowym narzędziom sprzedażowym. Oraz najlepszych Liderów z Polski, którzy pokażą Ci drogę do sukcesu na rok 2018. 

Zaproś swój zespół i jak najwięcej gości na to wydarzenie, aby dowiedzieć się, dlaczego 2018 będzie bardzo udanym rokiem dla Synergy WorldWide. Rokiem, w którym możesz uzyskać dodatkowe pasywne dochody i osiągnąć swoje cele.

Czekamy na Ciebie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us