Torino Magica!


Najbliższy Europejski Szczyt Synergy odbędzie się w Turynie, we Włoszech i chcemy, abyś Ty również wziął w nim udział! Już od 1 stycznia 2018 nasi dystrybutorzy mają możliwość uzyskania dodatkowej premii w wysokości €1500 przygotowując się do wyjazdu do Turynu!

Turyn określa się często jako „Magiczne Miasto” Włoch. Szykując się więc, aby jesienią odwiedzić Turyn, chcemy razem sami stworzyć nieco własnej magii.

Ogłaszamy Promocję Szczytu „Torino Magica”! 
Niektórzy z Was zobaczą magię, kiedy brąz zmienia się w srebro, albo kiedy srebro staje się złotem. Wielu doświadczy niespodziewanego pojawienia się dodatkowych pieniędzy! Patrzcie jak Wasz biznes rośnie i rozwija się na Waszych oczach. Oto magia Synergy!

Poprzez promocję Torino Magica, dystrybutorzy będą mogli zdobywać punkty kwalifikacji Elite Honors, awansując na wyższą rangę i rozwijając swój biznes. Czołowa setka dystrybutorów tabeli liderów Torino Magica otrzyma w dniu 30 września, ostatnim dniu promocji, od €400 do €1500 w zależności od osiągniętej pozycji.

Dystrybutorzy mają nie tylko możliwość otrzymania wystarczających środków na pokrycie kosztów ich podróży do Włoch, ale będą również rywalizować o ekscytujące nagrody miesięczne! Swoją pozycję będziecie mogli sprawdzać co tydzień w tabeli liderów Torino Magica (dostępna już niebawem!). Nie ma potrzeby przypominać, że chodzi o to, aby co miesiąc walczyć o pierwsze miejsce!


JAK TO DZIAŁA
Okres kwalifikacji: 1 stycznia –30 września, 2018
Uprawnieni dystrybutorzy: rangi Star – Team Director

DOCHODY DLA CZOŁOWEJ 100
Najwyższe nagrody zostaną przyznane pierwszemu, drugiemu i trzeciemu miejscu, ale pozostałe 97 osób, które znajdą się w gronie zwycięzców również otrzyma znaczące nagrody. Pamiętajcie, pieniądze te mają Wam ułatwić udział w Europejskim Szczycie 2018, więc nagrody finansowe zostaną przyznane wyłącznie tym, którzy zarejestrują się i wezmą udział w Szczycie!

Finałowa lista 100 zwycięzców zostanie opublikowana w pierwszym tygodniu października 2018!

1 miejsce: 6000zł
2 miejsce: 4000zł
3 miejsce: 4000zł
4 – 25 miejsce: 2800zł
26 – 50 miejsce: 2400zł
51 – 75 miejsce: 2000zł
76 – 100 miejsce: 1600zł

NAGRODY MIESIĘCZNE
Czołowa dziesiątka osób zdobywających najwięcej punktów w każdym miesiącu otrzyma wspaniałe nagrody, których na pewno nie chcielibyście przegapić. Od produktów i materiałów reklamowych Synergy po karty podarunkowe, prezenty i wyjazdy…a więc w każdym miesiącu masz dobry powód, aby skupić się na swoim biznesie i działać w nim magię!

W ciągu dziewięciu miesięcy promocji Torino Magica, masz dziewięć okazji, aby sięgnąć po nagrodę finansową! Oficjalny zwycięzca zostanie ogłoszony na początku kolejnego miesiąca. Na przykład zwycięzca stycznia zostanie ogłoszony w pierwszym tygodniu lutego.

NAGRODY W STYCZNIU:
1 - iPad
2 - Beats by Dr. Dre Solo2
3 - GoPro Hero Session
4 - Jaybird X3 Bluetooth earphones
5 - Polaroid 300 Instant Camera
6 - Amazon Fire 7 Tablet
7 - Trulūm Complete Skin Care Line
8 - Trulūm Complete Skin Care Line
9 - Muzili YG3 Plus Fitness monitor + SLMsmart Health Shake
10 - Muzili YG3 Plus Fitness monitor + SLMsmart Health Shake

Pamiętaj, nagrody w każdym miesiącu będą się zmieniać. Nie przegap swojej szansy na wielkie zwycięstwo!

SYSTEM PUNKTOWY
Gotowy by zacząć zarabiać, wygrywać i wprowadzić nieco magii?


Zwycięzcy każdego miesiąca otrzymają nagrody, zaś zwycięzcy całej promocji Torino Magica otrzymają nagrody pieniężne, wezmą udział w niesamowitym Szczycie oraz będą mieli prawo szczycić się swoim osiągnięciem. Nie możemy się doczekać kto zostanie supergwiazdą w promocji Synergy Torino Magica.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us