ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ: BACK TO BASICS 2018


Do Synergy Europe zawitały nowe programy, produkty i możliwości, dlatego czas jeszcze raz Wrócić do Podstaw, czyli „Back to Basics”!

W dniach 23-25 marca 2018 zapraszamy Cię, abyś wraz z resztą Synergy Worldwide zawitał do pięknej miejscowości Jesolo we Włoszech i wziął udział w kolejnym wydarzeniu Back to Basics. Wykorzystaj szansę, jaką oferuje ten ekskluzywny event szkoleniowy, podczas którego liderzy Synergy dzielą się wnioskami ze swojej praktyki biznesowej, a także prowadzą szczegółowe szkolenia dotyczące nowych systemów, programów i produktów – a wszystko to we wspaniałym otoczeniu nadmorskiego kurortu.

Back to Basics 2018 odegra kluczową rolę w zrozumieniu jak zbudować bardziej dochodowy biznes. Przyjedź i skorzystaj z tego wydarzenia, aby przenieść swój biznes Synergy na kolejny poziom. Zarejestruj się już dziś, aby zagwarantować sobie udział póki są jeszcze wolne miejsca!


SZCZEGÓŁY
Gdzie: Jesolo, Pala Arrex, via Aquileia 1, 30016 (niedaleko Wenecji)
Kiedy: 23-25 marca 2018
Cena: €65 (UWAGA: Ceny wzrosną do €79 począwszy od 9 października)

AGENDA
Piątek, 23 marca 2018
20:00 – Kolacja dla VIPów (tylko osoby zaproszone)

Sobota, 24 marca 2018
10:00- 12:30 Sesja Ogólna I
12:30-14:30 Lunch
14:30 -18:30 Sesja Ogólna II

Niedziela, 25 marca 2018
8:00-10:30 Szkolenie systemowe
10:30 – 11:00 Przerwa
11:00 - 12:00 Sesja Zamykająca

KOLACJA DLA VIPÓW:
Podczas Kolacji dla VIPów na wydarzeniu Back to Basics, będziesz delektować się wspaniałym jedzeniem i jeszcze lepszym towarzystwem na koszt Synergy WorldWide. Okres kwalifikacyjny dla tej kolacji trwa od października 2017 do luty 2018.

Wymagania kwalifikacyjne:

1. Awansuj na rangę Team Manager, lub
2. Utrzymaj rangę Team Manager lub wyższą przez przynajmniej miesiąc w ciągu okresu kwalifikacyjnego.

Każdy dystrybutor, który zakwalifikuje się do udziału w Kolacji dla VIPów może wziąć ze sobą jednego gościa: współmałżonka, inną bliską osobę lub partnera biznesowego powiązanego z zakwalifikowanym kontem. Synergy udostępni bardziej szczegółowe informacje zarejestrowanym osobom spełniającym warunki kwalifikacji w miarę jak upływać będzie czas do wydarzenia Back to Basics. Na chwilę obecną wystarczy, jeśli zaznaczysz dzień 23 Marsz w swoim kalendarzu i sięgniesz po rangę Team Manager— chcemy, żebyś uczcił ten sukces razem z nami!

WIĘCEJ O MIEJSCU
Istnieje szereg powodów, aby cieszyć się, że wydarzenia Synergy Back to Basics odbywają się właśnie w Jesolo. Po pierwsze, Jesolo jest perłą Adriatyku – posiada nieskazitelne plaże, pogoda w marcu jest przyjemnie rześka, a miasto zachęca swoją energią. Przyjedź i przekonaj się sam dlaczego tak wiele osób bez wahania wybiera Jesolo na miejsce spędzania swoich wiosennych wakacji.

Oprócz tego Jesolo oddalone jest o mniej niż godzinę jazdy od słynnych weneckich kanałów. Możesz więc popływać gondolą wśród historycznych zabytków, pospacerować po placu Św. Marka i zwiedzić jego bazylikę, a także obejrzeć Pałac Dożów. Wenecja to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc we Włoszech. Nie przegap szansy, aby umieścić wizytę w tym mieście w swoim programie pobytu na wydarzeniu Synergy Back to Basics.

Ogromnie cieszymy się na spotkanie z Tobą w marcu w Jesolo. Zaznacz te daty w swoim kalendarzu, Wróć do Podstaw i zbuduj biznes, który będzie przynosił jeszcze większe dochody!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us