Marek Amrosz - pierwsza osoba w Polska z tytułem Team Leadera

Gratulacje dla Pana Marek Amrosz za uzyskanie jako pierwsza osoba w Polska tytułu Team Leadera!

Jestem żonaty mam trójkę dzieci, 2 córki Karolinę i Asię oraz syna Marcina, mam też ośmioletnią wnuczkę Wiktorię. Jestem pasjonatem turystyki pieszej, jest ona moim hobby. Prowadziłem rajdy piesze po Roztoczu i Bieszczadach organizowane dla początkujących turystów. Prowadziłem i organizowałem wyjazdy grupowe dla dzieci szkół podstawowych i domów dziecka pod patronatem Związku Młodzieży Wiejskiej. Współpracowałem ze Wspólnotą Polską i prowadziłem kolonie dla dzieci z Zaolzia w Republice Czeskiej. Dla Organizacji Młodzieżowych zapewniałem obsługę grup w Polsce. Kilka lat swojego życia spędziłem w Republice Czeskiej, znam dobrze Czechy i Słowację. Po powrocie do Polski zająłem się turystyką profesjonalnie. Byłem dyrektorem w kilku firmach turystycznych, osobiście budowałem sieć agencyjną na terenie całej Polski.

Z firmą Synergy WorldWide zapoznałem się dzięki stronom internetowym w Republice Czeskiej. Sam w Internecie znalazłem swojego sponsora. Po przeanalizowaniu planu marketingowego wsiadłem do auta i pojechałem z Warszawy do Pragi czeskiej na otwarcie firmy na rynku czeskim. W firmie zarejestrowałem się 04.09.2009 roku w Republice Czeskiej. Zrezygnowałem z pracy zawodowej i rozpocząłem współpracę z firmą Synergy WorldWide. Czekałem na otwarcie naszego kraju trzy lata. Pracowałem z ludźmi, przekonywałem że firma wejdzie do Polski, bo osobiście mi to obiecał Dan Higinson. Dziękuje Panie Prezydencie że dotrzymał Pan słowa. Teraz Ja muszę dotrzymać słowa danego Wiliamowi, Hakanowi, Ryszardowi, że w Polsce firma odniesie sukces. Chcę też dotrzymać słowa ludziom z mojej struktury, jako, że przekonywałem ich że z Synergy WorldWide odniesiemy sukces w Polsce.

Po 20 dniach od otwarcia na rynku polskim zostałem Team Leaderem. Do końca roku chcę osiągnąć tytuł Team Director. Na końcu roku 2013 chcę być Pearl lub Emerald Executive, a na koniec 2015 Presidential Executive :) Dzięki Synergy chcę być niezależny finansowo, chcę podróżować, zmieniać miejsca zamieszkania dowolnie w zależności od pogody, pomagać ludziom w osiąganiu ich celów i marzeń. Moje motto to "Akceptuję innych takimi, jacy są, bez uzyskania od nich jakiegokolwiek rodzaju satysfakcji."

CONVERSATION

Instagram

Follow Us