Mariano Del Castillo - pierwsza osoba w Hiszpanii z tytułem Team Leadera

Gratulacje dla Pana Mariano del Castillo za uzyskanie jako pierwsza osoba w Hiszpani tytułu Team Leadera!

Pasjonat sportu, Mariano zaczął grać w piłkę w wieku 12 lat. Jego kariera piłkarza trwała 17 lat, na emeryturę przeszedł w wieku 35 lat. Pozostał jednak wierny swojej pasji, obecnie trenuje drużynę piłkarską dla dzieci w wieku 10 lat. Pracuje również jako trener motywacji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w całej Hiszpanii.

Mariano pierwszy raz dowiedział się o Synergy od swojego lekarza, który powiedział mu o nowej możliwości biznesowej. Na wieść o produktach i planie wynagradzania, zorganizował on spotkanie z niemieckimi dystrybutorami, którzy powiedzieli mu więcej na temat możliwości jakie daje Synergy, wkrótce po tym dowiedział się, że firma wchodzi na rynek hiszpański. Zdając sobie sprawę z możliwości, Mariano nie marnował czasu.

Mariano marzy o podróżach po świecie i chce cieszyć się życiem bez obawy o problemy finansowe. Za rok chce uzyskać tytuł Pearl, w ciągu 2 lat Emerald, a za 3 lata Presidential Executive. Tak jak w przypadku jego kariery sportowej, nie będzie chciał na tym poprzestać. Mariano ma prawdziwe pragnienie służenia i nadal będzie pracować niestrudzenie pomagając innym osiągnąć swoje cele z Synergy WorldWide.

Od 25 lat mieszka w Hiszpanii ze swoją partnerką Marią Dolores oraz dwoma synami Fernando i Danielem.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us