Monthly Mentor Bonus

Dwie osoby. 3-miesięczna podróż.
Mogą odnieść sukces, ale...

Potrzebują przewodnika. Lidera. Mentora.
Czy masz to, czego potrzeba?
Jeśli tak, to mamy dla ciebie premię!WPROWADZAMY MIESIĘCZNĄ PREMIĘ MENTORSKĄ: 

Kiedy sponsorujesz dwóch nowych członków zespołu z zamówieniami aktywacyjnymi, którzy złożą zamówienia kwalifikujące w każdym z dwóch kolejnych miesięcy, Synergy nagrodzi Cię dodatkową gotówką w wysokości 210 zł!

Mamy nadzieję, że ta promocja zachęci członków naszego zespołu do zadbania o ludzi, których sponsorują. Dołączenie do Synergy jest ekscytującym przeżyciem, ale przecież każda przygoda bez przewodnika może budzić lęk. Nie pozwól, aby Twoi nowo zasponsorowani członkowie zespołu poczuli się osamotnieni lub zagubieni. Skorzystaj z tego bonusu i bądź najlepszym mentorem, jakim potrafisz.


OTO ZASADY DZIAŁANIA PREMII:
Miesiąc 1: Osobiście zasponsoruj dwóch nowych Członków Zespołu z zamówieniami aktywacyjnymi.
Miesiąc 2: Pomóż swoim nowo zasponsorowanym Członkom Zespołu skutecznie uruchomić prowadzenie swojego biznesu i dopilnuj, by każdy złożył kwalifikujące go zamówienie na minimum 120 CV.
Miesiąc 3: Bądź aktywnym mentorem dla tych dwóch nowych  Członków Zespołu i pomóż obu z nich złożyć kolejne kwalifikujące zamówienie na minimum 120 CV.
Ta dam! Twoi nowi Członkowie Zespołu mają już za sobą wspaniały start, a Ty uzyskałeś właśnie Miesięczną Premię Mentorską ( Monthly Mentor Bonus)!*

Czy można zarobić tę premię pełniąc rolę mentora dla wielu par osób? TAK. Możesz zarobić ten bonus do pięciu razy w miesiącu. Zaprezentuj nam swoje umiejętności, Miesięczny Mentorze!

ZDOBĄDŹ ZESTAW MENTORSKI (SYNERGY MENTOR KIT):
Co kwartał, jeśli zarobiłeś trzy lub więcej miesięcznych premii mentorskich, będziesz uprawniony do otrzymania Zestawu Mentora pod marką Synergy - Synergy Swag & Business Tools o wartości ponad 420 zł!

POCZEKAJ, TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!
Wkrótce ogłosimy daty i lokalizację szczytu Synergy Europe 2020. Będzie mógł otrzymać zaproszenie na ekskluzywne przyjęcie dla VIPów w ramach szczytu Synergy Europe 2021, w tym specjalne uznania i wykwintna kolacja z innymi VIP-ami.

Nie zwlekaj więc, są ludzie, którzy potrzebują dobrego przewodnika, kochającego lidera i mentora w każdym miesiącu. Tym comiesięcznym mentorem będziesz Ty! Pytania? Skontaktuj się z nami już dziś i zapoznaj się z poniższymi uwagami i najczęściej zadawanymi pytaniami.

OTO PRZYKŁAD:

W styczniu Lisa osobiście sponsoruje dwóch nowych członków zespołu, Tony'ego i Tawny. Tony i Tawny składają zamówienia aktywacyjne, a Lisa również korzysta z własnego zamówienia aktywacyjnego na 200 CV.

W lutym, Lisa nadal wspiera Tony'ego i Tawny, odpowiadając na pytania i dzieląc się pomocnymi wskazówkami dotyczącymi pracy z Synergy. Lisa, Tony i Tawny z powodzeniem składają nowe zamówienia kwalifikacyjne, co pozwala im na otrzymywanie premii i prowizji od Synergy.
          - Dodatkowo, Lisa osobiście sponsoruje jeszcze czterech członków zespołu: Gary'ego, Gladice, Suzy i Steve'a. Każda z tych czterech osób składa zamówienie aktywacyjne.

W marcu:
          - Tony i Tawny składają swoje trzecie kolejne zamówienia aktywacyjne.
          - Lisa* otrzymuje swoją pierwszą premię “Monthly Mentor Bonus”* w wysokości 210 zł oprócz innych prowizji i premii Synergy, jakie może uzyskać niezależnie!
          - Gary, Gladice, Suzy i Steve składają swoje własne zamówienia kwalifikacyjne.

W kwietniu:
          - Gary, Gladice, Suzy i Steve składają kolejne zamówienia kwalifikacyjne.
          - Lisa* otrzymuje dwie kolejne premie “Monthly Mentor Bonuses”* - każda o wartości 210 zł!
          - Oprócz tego, Lisa otrzymuje również Synergy Mentor Kit!

Ta nowa, ekscytująca premia daje wiele możliwości, więc nie zwlekaj! Wielu ludzi potrzebuje dobrego przewodnika, kochającego lidera i pomocy mentora w każdym miesiącu. Tym comiesięcznym mentorem możesz być Ty! Pytania? Skontaktuj się z nami już dziś, a poniżej znajdziesz dodatkowe informacje.

- * Pamiętaj, że jak zawsze, musisz być aktywnym uczestnikiem programu automatycznej wysyłki Synergy, i utrzymywać co najmniej 200 CV w osobistym obrocie TC1, aby kwalifikować się do promocji Synergy.
- Monthly Mentor Bonus to ograniczony czasowo program promocyjny zaprojektowany w celu zachęcania do praktyk mentorskich w budowaniu biznesu Synergy na rynkach europejskich.
- Zestawy mentorskie Synergy będą przyznawane co kwartał, trzy miesiące po zakończeniu każdego 3-miesięcznego kwartału kalendarzowego, aby umożliwić ukończenie danej sekwencji. Planujemy zatem nagrodzić Was zestawami mentorskimi Synergy w czerwcu, wrześniu, grudniu 2020 roku oraz w marcu 2021.
- Również i w tym przypadku osoby, które zakwalifikowały się do uczestnictwa jako VIP w europejskim szczycie 2020, będą mogły przyprowadzić gościa. Gość musi być małżonkiem/partnerem osobistym lub partnerem biznesowym związanym z firmą Synergy.  Nie może to być żaden inny członek zespołu Synergy. 
- Wszystkie aspekty tego programu bonusowego/promocyjnego są niezbywalne i nie mogą być wymienione na gotówkę. Odbiorca musi cieszyć się nieposzlakowaną opinią w Synergy WorldWide w momencie otrzymania premii. 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us