Wiadomość od Dyrektora Generalnego na Polskę i Czechy


Nadeszła wreszcie wiosna, coraz piękniejsza pogoda sprawia, że jesteśmy w lepszym nastroju i zaczynamy z optymizmem myśleć o realizacji naszych marzeń i planów w ciągu nadchodzących miesięcy. Jestem dumny z rozwoju Synergy oraz z zespołu niesamowitych ludzi, jacy pracują z nami w Polsce.

Rozpoczęliśmy rok 2016 od serii wspaniałych wydarzeń Kickoff w całej Europie, w tym niesamowitego eventu Synergia Mocy w Warszawie. W lutym wszyscy cieszyliśmy się z wprowadzenia na rynek nowego produktu Synergy Body Prime, nieprzerwanie pracując nad dalszym rozwojem naszego biznesu. Już w ciągu pierwszych dwóch miesięcy tego roku wielu polskich dystrybutorów osiągnęło kwalifikację Elite Honors, zaś w lutym z dumą świętowaliśmy sukces pierwszych Polaków zakwalifikowanych do premii Go Elite. Jeszcze raz gratulujemy pierwszym laureatom tej premii:

  1. dr. Jolanta Nalewaj-Nowak
  2. Maria i Marek Amrosz
  3. M4M+ (Piotr Gotowicki i Dietmar Dahmen)
  4. Teresa Lenartowicz

W marcu wrzuciliśmy wyższy bieg! Teraz pragnę zachęcić każdego z Was do wykorzystania naszej najnowszej promocji, dzięki której dystrybutorzy kwalifikujący się do Klubu Elite Honors wynagradzani są dodatkową premią w wysokości 446 zł! Promocja ta obowiązuje do końca maja, więc dajcie z siebie wszystko by osiągnąć swój cel i wziąć udział w tym fantastycznym programie! Pamiętajcie też, że każdy awans na wyższą rangę osiągnięty jeszcze w tym miesiącu daje Wam bezpłatny wstęp na nasze Wydarzenie Rocznicowe w maju oraz wiele nagród w postaci produktów naszej firmy.

Ponieważ przyszłość Synergy prezentuje się coraz piękniej, jestem niezwykle dumny, że mogę pracować z tak zaangażowanym zespołem, jaki mam tutaj w Polsce. Wasze nieustanne wysiłki by osiągać coraz więcej  są powodem, dla którego nasz rynek daje tak ogromne możliwości rozwoju.

Mam nadzieję, że podzielacie mój entuzjazm i udowodnicie to uczestnicząc w kolejnych wydarzeniach czekających Synergy Polska w ciągu tego roku. Uczestnictwo w nich jest niezwykle ważne i należy korzystać z każdej szansy by rozwijać swoje umiejętności. Synergy Polska planuje tej wiosny szereg spotkań – liczę na obecność każdego z Was. Jednym z tych eventów jest City Tour z Emerald Executive Bartem Woodcockiem, który odwiedzi nas w dniach 19-22 kwietnia. Oprócz tego tournée, w dniach 21-22 maja świętować będziemy naszą trzecią rocznicę w Warszawie, a gośćmi specjalnymi będą założyciel firmy Dan Higginson, Podwójny Presidential Executive Mark Comer, vice prezes ds sprzedaży Carmelo D’Anzi i wielu innych znamienitych gości. Bilety na wydarzenie rocznicowe można będzie nabyć podczas wszystkich spotkań w ramach kwietniowego City Tour, więc nie przegapcie tej szansy i weźcie w nich aktywny udział!

Akademia Team Managerów zbliża się szybkimi krokami. Kwalifikacja na to wydarzenie, powinna być dla Was motywacją do naprawdę wytężonej pracy. Chciałbym pojechać tam z silną reprezentacją naszych polskich dystrybutorów, więc na co czekacie? Wciąż zostało trochę czasu – okres kwalifikacji kończy się 31 maja. Możemy tam pojechać razem.  A jeśli nie nabyliście jeszcze biletów na Szczyt 2016 w Wiedniu, zróbcie to jak najszybciej!  To będzie kolejne, niezwykłe wydarzenie ogólnoeuropejskie.

Szczegółowe informacje dotyczące tych i innych wydarzeń znajdziecie teraz na naszym kalendarzu globalnym – zachęcam byście go regularnie odwiedzali. Znajdziecie tam nie tylko wydarzenia odbywające się w Polsce, ale w ogóle wszystkie eventy odbywające się na rynku europejskim. Możecie również przesyłać do nas informacje o spotkaniach, które sami przygotowujecie, aby zaprosić wszystkich zainteresowanych z Synergy w Europie. Prosimy o zamieszczanie informacji z maksymalnym wyprzedzeniem, aby każdy gość mógł na czas dowiedzieć się o wydarzeniach i zaplanować w nich swój udział.

Aby zgłosić swoje wydarzenia, kliknij tutaj>>>

Praca z tak wspaniałym i utalentowanym zespołem, jaki mam w Polsce, to prawdziwy zaszczyt. Nie mogę się doczekać wszystkich osiągnięć, jakie czekają nas w tym roku i mam nadzieję, że każdy z was mocno rozwinie siebie oraz swój biznes.

Dziękuję Wam wszystkim za Waszą determinację i poświęcenie. Życzę wspaniałej wiosny. Razem sprawmy, że rok 2016 będzie rokiem wielkich, pamiętnych sukcesów!


Radosław Baszyński
Dyrektor Generalny, Polska i Republika Czeska

CONVERSATION

Instagram

Follow Us