TWÓJ PUNKT STARTOWY TITLE PLUS : PIENIĄDZE W ZASIĘGU RĘKI!


W ubiegłym roku uzyskałeś nową rangę. W tym roku chciałbyś otrzymać premię Title Plus? Mamy dla Ciebie dobre wiadomości!

Wielu wspaniałych dystrybutorów uzyskało w roku 2017 nowe rangi w systemie Obrotu Tytularnego. W tym roku, Synergy Europe wraca do pierwotnego programu, w którym rangę określa wyłącznie obrót w słabszej odnodze dla danego miesiąca. Osoby, które uzyskały swe najwyższe rangi w roku 2017 nie posiadając zbyt wysokiego obrotu w słabszej odnodze, mogą obawiać się, że niełatwo będzie im uzyskać kolejny awans, a tym samym otrzymać premię Title Plus. Ale te obawy są niesłuszne! Twoja premia Title Plus jest bliżej niż myślisz.

Dla celów promocji Title Plus Synergy będzie oceniać Twoją rangę w oparciu o najwyższy obrót miesięczny uzyskany w Twojej słabszej odnodze w roku 2017.

Na przykład:
• Jeśli uzyskałeś rangę Gold w roku 2017 w oparciu o tzw. Obrót Tytularny (kombinację obrotu w TC1, obrotu w słabszej odnodze oraz CV w Rabacie Elitarnym)…
• …ale w swoim najlepszym miesiącu miałeś jedynie 600 CV obrotu w słabszej odnodze…
…zaczniesz swoją wędrówkę w promocji Title Plus jako Star, co oznacza, że potencjał uzyskania przez Ciebie premii w promocji Title Plus zaczyna się od rangi Bronze!

Tak, wciąż będziesz uznawany jako dystrybutor w randze Gold, a dla celów wszystkich innych promocji i programów pozostaniesz niezmiennie Goldem. Twoim celem wciąż będzie uzyskanie nowej rangi Team Leader. ALE, dla celów promocji Title Plus:
• Możesz uzyskać premie Title Plus uzyskując i utrzymując rangi Bronze, Silver, Gold itd. określane według obrotu w Twojej słabszej odnodze!
• Konkretnie rzecz ujmując, gdybyś uzyskał i utrzymał tylko rangę Bronze (a raczej poziom obrotu w słabszej odnodze odpowiadający randze Bronze), masz możliwość zarobić dodatkowe $500!


To wspaniała wiadomość, nie tylko dla tych, którzy uzyskali awans rangowy w 2017, ale także dla wszystkich, którzy już dawno osiągnęli wysokie rangi, ale od tej pory odnotowali spadek obrotu w swojej słabszej odnodze.

Przykładowo:
• Jeśli już lata temu osiągnąłeś rangę Team Elite…
• …ale w swoim najlepszym miesiącu w 2017 r. poziom CV w słabszej odnodze kwalifikuje Cię tylko na rangę Gold…
• …Twój punkt startowy Title Plus znajduje się w randze Gold! Oznacza to, że masz możliwość uzyskania premii, jeśli obrót w Twojej słabszej odnodze wzrośnie na poziom rangi Team Leader, Team Manager, Team Director, aż do Team Elite a nawet Pearl!
• To byłaby WIELKA porcja dodatkowego dochodu, a wszystko to dzięki Title Plus i Twojemu nowemu punktowi startowemu Title Plus!

Prosimy pamiętać, że zasady te nie są wprowadzane, aby podważać poziom rangowy, który wielkim wysiłkiem wypracowałeś sobie w przeszłości. To jedynie sposób, aby zachęcić jak największą ilość naszych pracowitych dystrybutorów do wykorzystania promocji Title Plus.

Zachęcamy Cię do rozbudowywania odnóg swojego biznesu. Zwiększ wysiłek jako sponsor i powiększ swój zespół. Premia Title Plus zaprasza, abyś ją uzyskał. To będzie zaledwie pierwsza z wielu trwałych korzyści, jakie przyjdą wraz z budową solidnego biznesu Synergy. Życzymy Wam wszystkim powodzenia!

Aby uzyskać więcej informacji na temat promocji Title Plus, kliknij tutaj.
Aby uzyskać więcej informacji na temat promocji awansów rangowych, kliknij tutaj.
Aby skontaktować się z obsługą klienta w celu zadania dowolnych pytań, kliknij tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us