Heidi Byrkjeland zdobyła tytuł Pearl Executive!

Gratulacje dla Pani Heidi Byrkjeland, która uzyskała tytuł Pearl Executive! 

Kariera Heidi w firmie Synergy WorldWide zaczeła się jesienią 2007 roku, kiedy jej przyjaciel Mads Østvang został zaproszony do firmy i planował wyjazd do Utah wraz ze swoim bratem Martinem. Heidi otrzymała wtedy propozycję wspólnego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.  Jak mówi Heidi: „Mads chciał żebym pojechała z nim, ponieważ według niego to ja jestem zawsze tą sceptycznie nastawioną osobą i muszę wszystko sprawdzić przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji”. Będać już na miejscu, Heidi dowiedziała się więcej o samej firmie i możliwościach jakie oferuje Synergy. Gdy tylko zdała sobie sprawę jak fenomenalna okazja właśnie pojawiła się w jej życiu, Heidi dołączyła do firmy jako pierwsza osoba sponsorowana przez Madsa.

Od samego początku Heidi poświęciła się budowaniu struktury w Szwecji i pracy w Synergy.

Jak tylko rynek w Szwecji został oficjalnie otwarty, razem z innymi musiała pokonać różne przeszkody na swej drodze oraz sprostać licznym wyzwaniom w trakcie promocji zarówno samych produktów jak i szans zarobkowych. Heidi , pełna determinacji i optymizmu zbudowała stabilne fundamenty dla swojej organizacji.

Na samym początku jej głównym celem było zarabianie pieniędzy. Z czasem zauważyła jak pozytywny wpływ na jej zdrowie oraz zdrowie jej rodziny mają produkty Synergy, wtedy skoncentrowała się bardziej na samych produktach. Jak sama przyznaje: „Pieniądze się przydają,ale moją prawdziwą pasją są teraz produkty. Budowanie biznesu jest łatwe, ale najtrudniejszym zadaniem jest utrzymać ten biznes na odpowiednim poziomie. Świadomość tego, że sprzedaję świetne produkty znacznie mi to zadanie ułatwia”.

Heidi zachęca wszystkich Team Members: „Wybierzcie swój cel, trzymajcie się go, nigdy się nie poddawajcie. Nawet jeśli pojawią się jakieś przeszkody, zawsze jest rozwiązanie, trzeba tylko go dobrze poszukać”. Heidi często słyszy,że Team Members w jej strukturze nie mają czasu aby zajmować się tym biznesem. Jako matka ósemki dzieci, z których każde potrzebuje odzielnej uwagi, Heidi przyznaje,że jest bardzo zajętą osobą, ale to i tak nie powstrzymuje jej przed pracą w Synergy. Pracuje ciężko i zawsze ma czas dla ludzi z jej struktury.

Oddanie Heidi ciągle inspiruje kolejne osoby w jej strukturze. Jest wspaniałą przywódczynią, nieustannie pomagającą innym w odniesieniu sukcesu. Gratulujemy Heidi jeszcze raz i życzymy dalszych sukcesów!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us