Mads Østvang zdobył tytuł Presidential Executive!


Gratulacje dla Madsa Østvanga, który uzyskał tytuł Presidential Executive!

Mads Østvang jest najlepszym przykładem osoby  wszechstronnie uzdolnionej. Pracował jako cieśla, przy wycince drewna ale też  w fabrykach. Służył jako oficer w norweskim wojsku oraz pracował jako oficer śledczy w policji. Mads ukończył także 2 lata studiów na kierunku Przywództwo. Wychowuje dwójkę dzieci, a w wolnych chwilach jest instruktorem jazdy konnej oraz lotniarstwa. Wierzy, że można ciężko pracować, a mimo wszystko czerpać z tego przyjemność. Jak sam mówi: „Pracuję odkąd skończyłem 12 lat. Bardzo wcześnie nauczyłem się jak pracować ciężko aby osiągnąć swój cel”.

W 2007 roku, Mads został zaproszony do Synergy Worldwide przez Panów Pernille Rustanda i Barta Woodcooka. Gdy pierwszy raz usłyszał o firmie, zainteresowała go na tyle,że pojechał do Stanów Zjednoczonych żeby przyjrzeć się jej z bliżej. Będąc na miejscu w Utah, otrzymał próbki produktów oraz dowiedział się więcej o firmie Synergy WorldWide i jej ogromnych możliwościach biznesowych.

Przyjrzał się dokładniej samej firmie, produktom, szybkości działania i metodom wynagradzania . Podekscytowany postawił na firmę wierząc w jej najwyższą jakość i profesjonalizm.

“Zacząłem współpracę z grupą bardzo uzdolnionych osób, już doświadczonych w tym biznesie.
Razem zaczęliśmy testować produkty. Odzew jaki otrzymaliśmy był po prostu wspaniały, dlatego postanowiliśmy związać się z firmą Synergy na dłużej. Musieliśmy trochę poczekać na otwarcie rynku skandynawskiego, ale zdawalismy sobie sprawę,że to czekanie się nam opłaci gdy już zaczniemy budować sieć sprzedaży w Skandynawii” - mówi Mads.

Firma Synergy zmieniła także inny aspekt życia samego Madsa. Produkty odnowiły jego siły witalne
i energię. Jak sam przyznaje: „Czuję,że po wysiłku fizycznym, odzyskuję siły równie szybko jak 20-latek. Jestem tym faktem bardzo pozytywnie zaskoczony. Miałem także przyjemność doświadczyć bardzo pozytywnego wpływu produktów na życie wielu innych. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i słuchać ich własnych doświadczeń z naszymi produktam. Takie historie, zarówno te osobiste jak i biznesowe tylko mnie utwierdzają w przekonaniu,że wybierając tę firmę podjęłem właściwą decyzję!”

Gratulacje Mads! Jestesmy zaszczyceni mając Cię w Synergy WorldWide. Poprzez Twoje przywództwo, przykład i oddanie, norweski rynek stał się jednym z największych w europejskim oddziale Synergy.
CONVERSATION

Instagram

Follow Us