Nowy Team Leader w Polsce - Michała i Aldony Mosiejko

Gratulacje dla Michała i Aldony Mosiejko za uzyskanie tytułu Team Leader w Polsce.

Aldona i Michał Mosiejko współpracują z Synergy Worldwide jako dystrybutorzy od 1,5 roku. Przed tym czasem Aldona przez ponad rok wspierała polskich dystrybutorów, którzy pracowali w naszym kraju z pod rynku czeskiego.

Ich zaangażowanie w otwarcie rynku polskiego, wielokrotne wyjazdy na europejskie konferencje, integracja z zarządem firmy Synergy, doprowadziła do wielu pozytywnych zmian, które wpłynęły na obecną działalność wszystkich polskich dystrybutorów.

O sobie samych mówią tak:
W branży MLM mówi się dużo o możliwości zarobienia pieniędzy, osiągnięcia tzw. dochodu pasywnego, który ma dać niezależność finansową. Nasza przygoda z Synergy zaczęła się od ostrej jazdy pod górę, wiele rzeczy musieliśmy się nauczyć, zmienić sposób myślenia, działania. Dzięki Synergy Worldwide na pewno do tej pory osiągnęliśmy rozwój osobisty, rozszerzyliśmy horyzonty, z pasją zaczęliśmy pomagać ludziom w naszej strukturze osiągać ich cele. To jest jedno z praw sukcesu. Musisz troszczyć się o innych bardziej niż o samego siebie, bo sukces nie ma nic wspólnego z tym, to co sam w pojedynkę w życiu osiągniesz, ale to jest to, co robisz dla innych. Kiedy pomagasz ludziom w swoim biznesie odnieść sukces, ty sam automatycznie odnosisz wielki sukces. Takie działanie i podejście do pracy, zrozumienie esencji networkingu pozwoliło nam uzyskać pułap, który zmienił nasz styl życia. Bo Synergy daje przede wszystkim możliwość zmiany stylu życia. Nie ma nic lepszego niż możliwość odprowadzenia dzieci do przedszkola, po czym powolny spacer do domu i celebrowanie śniadania i porannej kawy.

Naszych partnerów szkolimy tak, aby odnieśli sukces, aby po pewnym czasie współpracy z SynergyWorldwide, mogli spojrzeć wstecz i przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji w ich życiu. Staramy się utrzymywać ten biznes prostym, tak aby był on możliwy do powielenia przez każdego – na tym polega prawdziwa duplikacja. Jeżeli za bardzo skomplikujesz ten biznes, to często nikt oprócz ciebie nie będzie w stanie go powielić. Pamiętaj że marketing sieciowy to ochotnicza armia i w prostocie systemu działania jest klucz do sukcesu – możemy się pochwalić, że taki prosty system w powieleniu i duplikacji, z pomocą naszych „upline”, ucząc się z ich historii sukcesu, wprowadziliśmy w działanie. My sami nie pracowaliśmy wcześniej z żadną inną firmą MLM, nie mieliśmy gotowych struktur. Naszą strukturę budujemy od podstaw, najczęściej z ludźmi, którzy tak jak my nigdy wcześniej nie pracowali w marketingu sieciowym, a to wymaga poświęcenia i pracy. Naszym największym sukcesem są relacje z ludźmi w naszym zespole oraz świadomość, że nasza praca, firma i produkty zmieniają jakość życia w sferze zdrowia i finansów. Także to, że mimo tak młodego wieku i bez wcześniejszego doświadczenia udało nam się zbudować stabilny biznes, a sposób w jaki to robimy odbija się tak głośnym echem za oceanem, w siedzibie SynergyWorldWide, że zarząd firmy i sam założyciel Dan Higginson posługuje się przykładem naszej walki o otwarcie rynku polskiego, aby pokazać jak ważne w tym biznesie jest to, aby nigdy się nie poddawać i zawsze wierzyć w realizację założonych celów.

Dziękujemy całemu naszemu fantastycznemu zespołowi za super współpracę – jesteście najlepsi! Bez Was nasz sukces nie byłby możliwy. Razem tworzymy historię Synergy WorldWide w Polsce.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us