2012 Title Plus Bonus Promotion


Synergy ma zaszczyt ogłosić w Europie bonus Tytuł Plus! Ta ekscytująca promocja pozwala europejskim dystrybutorom zarobić dodatkowe pieniądze za budowanie ich biznesu z Synergy.

Od września 2012 do końca lutego 2013, europejscy dystrybutorzy, którzy osiągną po raz pierwszy nową rangę i utrzymają ją, albo przewyższą w kolejnych miesiącach, mogą zarobić bonusy z promocji Tytuł Plus. Zobaczmy jak to działa.

TITLE BONUS
Poziom pierwszy – Osiągnij którykolwiek z poniższych tytułów po raz pierwszy i utrzymaj go lub osiągnij wyższy w kolejnym miesiącu trwania tej promocji, aby zarobić następujące bonusy promocji Tytuł Plus:
*Wymagana co miesięczna automatyczna wysyłka

 
Poziom drugi – Osiągnij rangę Team Manager lub Team Director po raz pierwszy i zarób bonus pieniężny promocji Tytuł Plus. Utrzymaj tą rangę, lub osiągnij wyższą w drugim i trzecim miesiącu trwania tej promocji, aby zarobić dodatkowe bonusy pieniężne promocji Tytuł Plus.
*Wymagana co miesięczna automatyczna wysyłka
 

Match Tutuł Plus – Gdy osoby, które ty zasponsorowałeś osiągną pozycję Team Manager i Team Director z promocją Tytuł Plus, ty jako ich sponor otrzymasz poniżnsze MATCH bonusy.
*Wymagana co miesięczna automatyczna wysyłka i co najmniej taka sama ranga, lub wyższa


Przykład: Osiągnąłeś rangę Team Manager po raz pierwszy we wrześniu. Utrzymujesz tą rangę w Październku, a następnie osiągasz Team Director w listopadzie. W grudniu utzrymujesz Team Director, a w styczniu już nie. Ostatecznie w lutym osiągasz Team Director po raz trzeci w okresie trwania promocji. Twój sposnsor osiąga rangę Team Director każdego miesiąca i obaj jesteście na co miesięczniej wysyłce automatycznej. Wasze wypłaty będą następujące:
 

 
Kliknij tutaj aby zobaczyć webinar o promocji Tytuł Plus - English
Kliknij tutaj aby pobrać prezenteację PPT o promocji Tytuł Plus

CONVERSATION

Instagram

Follow Us