Mamy Zaszczyt Ogłosić Nową Promocję Budowanie 2x2!

PROMOCJA GOTÓWKOWA
Jest to promocja oparta na sponsorowaniu i duplikacji, promocja Budowanie 2x2 wypłaca za każdym razem kiedy spełnisz jej kwaliwfikację. (BEZ OGRANICZENIA)

Zanim wytłumaczymy jak działa Promocja, zapoznajmy się z jej kluczowymi terminami.

BUDOWANIE UKŁADU

Budowanie układu jest osiągnięte gdy osobiście sponsorujesz nowego dystrybutora i pomagasz mu osobiście zasponsorować dwóch nowych Dystrybutorów - to jest jeden układ. Kluczem do zakwalifikowania się do Promocji Budowanie 2x2 jest stworzenie dwóch takich układów. Przedstawmy to wizualnie.

1) We wrześniu osobiście zasponsorowałeś Pawła i Kasię, którzy wykupili swój pakiet aktywacyjny.2) W październiku pomogłeś Pawłowi i Kasi, aby każdy z nich osobiście zasponsorował dwóch nowych dystrybutorów, którzy również wykupili pakiet aktywacyjny, podczas gdy Ty, Paweł i Kasia jesteście na automatycznej wysyłce.
3) Gratulacje, zbudowałeś dwa układy!


MIESIĘCZNA WYPŁATA

Promocja Budowanie 2x2 będzie wypłacana miesięcznie! 

Aby kwalifikować się do promocji Budowanie 2x2 Ty, oraz dystrybutorzy z każdego układu muszą brać udział w automatycznej wysyłce o poziomie minimalnej kwalifikacji miesięcznej w miesiącu kiedy te dwa układy się zamkną.

Promocja Budowanie 2x2 dotyczy następujących rynków według poniższych kryteriów:

 

Możesz zakwalifikować się do tej promocji za każdym razem gdy zasponsorujesz dwóch nowych dystrybutorów i pomożesz im znajleść ich dwójkę. Ta promocja obejmuje tylko Europiejskich dystrybutorów. Jeżeli sponsorujesz osoby z innych rynków Synergy, otrzymasz wtedy prowizję Szybki Start.

*Uwaga: Aktywna wysyłka automatyczna jest niezbędna do KAŻDEJ wypłaty.

Synergy jest podekscytowane tą promocją ponieważ nie tylko zachęca do pracy zespołowej ale również pozwala zarobić Wam jeszcze więcej pieniędzy!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej ekscytującej nowej promocji, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Kliknij tu aby zobaczyć webinar o Promocji Budowanie 2x2 - English
Kliknij tu aby pobrać prezentację PowerPoint Promocji Budowanie 2x2 - polski

CONVERSATION

Instagram

Follow Us