Dopinguj drużynę sponsorowaną przez Synergy w Tour de France


Impreza, która rozpoczęła się w 1903 r. jako sposób przeżywającej trudności gazety sportowej na przyciągnięcie uwagi przerodziła się w elektryzujące międzynarodowe wydarzenie oglądane corocznie przez około 3.5 mld ludzi na całym świecie. W tym roku w Tour de France weźmie udział ponad 200 uczestników, nieporównanie więcej niż piętnastka, która wystartowała w 1903 r. Choć nagrody dla zwycięzców warte są ogółem ponad 2 mln €, prawdziwym trofeum jest samo sprostanie jednemu z najcięższych wyzwań sportowych naszych czasów.

Obecnie na tej drodze do zwycięstwa znajduje się IAM Cycling, drużyna sponsorowana przez Synergy, która zamyka właśnie wielomiesięczny intensywny kurs treningowy przygotowujący do pierwszego etapu rozpoczynającego się 4 lipca w Utrechcie, w Holandii. IAM Cycling już po raz drugi bierze udział w Tour de France. Sportowcy z tej drużyny zaufali produktom Synergy, aby osiągnąć optimum swoich możliwości podczas treningów i wyścigów, którymi wypełnione są ciężkie miesiące poprzedzające ten elitarny wyścig.

„Aby ścigać się z najlepszymi, potrzebujemy równowagi w naszym organizmie. Oprócz zdrowej diety i wyczerpującego treningu, to Synergy pomaga mi osiągać moje cele.” - Heinrich Haussler, zawodowy kolarz, IAM Cycling

Zapraszamy Cię, abyś dopingował zespół IAM Cycling podczas jego drogi do zwycięstwa w dniach 4-26 lipca!

Drużyna IAM Cycling dołączyła do profesjonalnych rankingów w styczniu 2013 r. i składa się z 30 pełnych pasji kolarzy pochodzących z całej Europy. Kolarze ci uczestniczyli już tego lata w dziesiątkach rajdów mierząc się nieraz z poważnymi kontuzjami, ale też odnosząc radosne zwycięstwa. Niektórzy z nich pobili rekordy uznawane przez cały kolarski świat.

Aby dowiedzieć się więcej o Zespole IAM Cycling i jego kolarzach, kliknij tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us