Mamy już 2 lata!

Podczas ostatniego weekendu w Warszawie setki dystrybutorów z całej Polski świętowało obchody drugiej rocznicy działaności Synergy w Polsce.  Za nami 2 dni pełne wrażeń, emocji, motywacji, inspiracji oraz zdobywania bezcennej wiedzy.

„To była najlepsza konferencja w historii Synergy WorldWide Polska” – tak to wyjątkowe spotkanie podsumowali liderzy naszej firmy na poniedziałkowej konferencji internetowej o godzinie 20:00.  „Wiele osób zastanawiało się co nowego firma może przygotować.  Czym nas zaskoczy.  Udało się.  To był wyjątkowy weekend” – mówili liderzy.

Wszystko rozpoczęło się od otwarcia spotkania przez dyrektora generalnego Synergy WorldWide na Polskę i Czechy Radosława Baszyńskiego, do którego dołączył telekonferencyjnie prezes firmy Synergy WorldWide Dan Norman.  Było o plach, wizji i przyszłości.  Po nich wystąpili lekarze.  Błyskotliwi, rzeczowi, z poczuciem humoru.  Najpierw dr Jolanta Nalewaj-Nowak – specjalistka ds. żywienia i psychodietetyki omówiła wszystkie 5 naszych produktów, a następnie dr Christophe Sivanzire z Berlina przeprowadził fenomenalny wykład dotyczący roli l-argininy oraz tlenku azotu w organiźmie człowieka.

Druga część należała już do liderów Synergy działających w Polsce.  Mieliśmy okazję wysłuchać ognistych przemówień Aldony i Michała Mosiejko, Marka Amrosza, Andrzeja Kędziora, Daniela Krawcewicza, Romana Rebeczko oraz Sławka Śliwińskiego. Podczas tej części świętowaliśmy również sukcesy osób awansujących na nowe rangi.

Ostatnia sobotnia sesja był czasem dla naszych gości z zagranicy.  Kati i Eric Gammals – Szmaragdy z Finlandii oraz Susanne Kupske – Perła z Niemiec opowiedzieli swoje historie oraz pokazali możliwości i potencjał Synergy  - jako biznesu globalnego.  Podczas tej części ogłoszone zostały wyniki II polskiego Wyzwania SLM smart.  Poznaliśmy zwycięzców.  Dyrektor firmy wspólnie z dr Jolantą Nalewaj-Nowak wręczyli nagrody.  Pierwsze miejsce zdobył Marek Szostak z Warszawy, który wygrał podróż do Rzymu na wrześniowy Szczyt firmy.  Na drugim miejscu był Łukasz Puszek , a na trzecim Beata Łozowska.  Cała trójka otrzymała wejściówki na europejski kongres w Rzymie, który odbędzie się w dniach 3-5 września br. oraz na jesienne spotkanie Mega Moc Synergy, zaplanowane na 10-11 października 2015r w Warszawie.   Gratulujemy raz jeszcze laureatom.  Wkrótce więcej informacji, wyniki i podsumowanie całego Wyzwania.

W niedzielę szkoliliśmy, szkoliliśmy i jeszcze raz szkoliliśmy się.  Był to dzień warsztatowy.  Rozpoczęliśmy od produktów, uczyliśmy się od gości z zagranicy jak efektywnie budować biznes, a na koniec specjalny trening zatytułowany „Praktyka Komunikacji i Charyzmy” przeprowadził dla nas gość specjalny, wybitny szkoleniowiec  – Piotr Tymochowicz.

Ależ to było spotkanie!  Oprawa artystyczna eventu na najwyższym poziomie.  „Diamentowe Skrzypce”  - Agnieszka Flis oczarowała wszystkich swoimi występami.  Nasi goście bawili sie do godzin nocnych w sobotę uczestnicząc w koncercie grupy The Voices.  Finaliści X-Faktora dali pokaz wielkich umiejętności oraz świetnego warsztatu wokalnego.

Przed nami wspaniały okres.  Wyjątkowe miesiące.  Kulminajcą tego roku będzie Szczyt w Rzymie we wrześniu oraz wydarzenie Mega Moc Synergy w październiku w Warszawie.  Nie możemy się już doczekać ponownego spotkania z Wami.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z II Rocznicy Synergy WorldWide Polska do zakładki Zdjęcia.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us