Nowe materiały marketingowe już dostępne w sprzedaży

W Synergy jesteśmy przekonani, że warto dać Ci narzędzia, aby budowanie biznesu stało się dla Ciebie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Sprawdź nasze najnowsze karty pierwszego kontaktu z Mystify i Phytolife, a także skorzystaj z wielu innych narzędzi marketingowych w tym broszur, szejkerów, wizytówek i innych!

Karty pierwszego kontaktu
Po dodaniu kart z Mistify i Phytolife dysponujemy już pełną kolekcją naszych kart pierwszego kontaktu. Karty pierwszego kontaktu sprawiają, że dzielenie się korzyściami Synergy kiedy jesteś w drodze staje się jeszcze łatwiejsze. Wręczaj je potencjalnym konsumentom i dystrybutorom, aby pokazać im dlaczego produkty Synergy mogą im pomóc osiągnąć optymalne zdrowie. Karty te zawierają odrywalną część, która pozwoli Ci łatwo zebrać dane kontaktowe rozmówcy, któremu wręczysz kartę. W ten sposób możesz podtrzymać z nim kontakt później, aby przedstawić bardziej szczegółowe informacje dotyczące szansy Synergy.
Mistify
Phytolife
ProArgi9+
SLMsmart
e9

Broszury 
Spraw, aby każdy czytający stał się nowym konsumentem! Broszury Synergy, dostępne zarówno dla e9, SLMsmart jak i produktów V3, przedstawiają jakie składniki zawiera każdy z naszych produktów i jakie korzyści przynosi. Broszury te służą edukowaniu potencjalnych konsumentów pokazując im jak łatwo włączyć najbardziej popularne produkty Synergy w ich życie codzienne.
SLMsmart
e9
V3

Szejkery
Niezależnie od tego, czy wolisz SLMsmart, e9 czy ProArgi-9+, nasze szejkery z logo Synergy sprawiają, że możesz rozmieszać produkt w mgnieniu oka. Obie butelki można myć w zmywarce. Nie zawierają też BPA! Butelka Trimr stanowi pewnego rodzaju hybrydę między bidonem na wodę a szejkerem – wyposażona jest w słomkę do picia i trzepaczkę ze stali nierdzewnej. Blender wyposażony jest zaś w zatrzaskowe otwarcie StayOpenTM oraz kulistą trzepaczkę ze stali nierdzewnej.
Butelka Trimr (biały)
Butelka Trimr (niebieski)
Blender Bottle

Wizytówki 
Zbuduj swój profesjonalny wizerunek dzięki firmowym wizytówkom Synergy. Wizytówki dostosowane są do indywidualnych potrzeb, zawierając wolne pola, które możesz w dowolny sposób uzupełnić własnymi danymi kontaktowymi. Stanowią one doskonałe narzędzie dla networkingu podczas wydarzeń lub przedstawiania się nowym konsumentom, a ponieważ występują w szerokiej gamie wzorów, z pewnością znajdziesz taki, który przemówi do Twojego biznesu.

Zestaw startowy 
Nie możesz doczekać się aż zaczniesz działać? Wystarczy tylko zarejestrować się jako dystrybutor, a otrzymasz jedno z każdego rodzaju broszur, o których tutaj piszemy, w ramach zestawu startowego. Wykorzystaj te narzędzia, aby rozwinąć swój biznes i zobaczyć jaka ich kombinacja przynosi najlepsze efekty na Twoim rynku.

Nie zapomnij, by przeglądać czasem nasz asortyment, ponieważ już w najbliższej przyszłości planujemy wprowadzić jeszcze więcej narzędzi marketingowych! Aby zakupić dowolne karty pierwszego kontaktu, broszury czy szejkery odwiedź sklep internetowy Synergy! Aby nabyć wizytówki, kliknij tutaj!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us