Ogłaszamy troje zwycięzców II polskiego Wyzwania SLMsmart!

Juz po raz drugi po wprowadzeniu na rynek Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart oraz e9, polscy dystrybutorzy zdecydowali o rozpoczęciu 90-dniowego Wyzwania SLMsmart na poczatku 2015 roku. Nie tylko zobowiązali się podjąć to wyzwanie, ale też przede wszystkim odzyskać kontrolę nad swoją wagą i zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia.

Poniżej przedstawiamy troje zwycięzców:
Marek Szostak – 1 miejsce
Utrata wagi: 18,1 kg; 16,9%*
Nagroda: bilet lotniczy do Rzymu na europejski Szczyt Synergy 2015, wejściówka na Szczyt oraz bilet wstępu na ogólnopolskie wydarzenie Mega Moc Synergy  - 10-11 października 2015

Po zrzuceniu prawie 20 kg czuję się bardzo dobrze, bo jest mi lżej, lepiej śpię i łatwiej mi się ćwiczy,  szczególnie na jodze, do której powróciłem po długiej przerwie.  Wszystko to dzięki mniejszej wadze i temu, że brzuch mi już w niczym nie przeszkadza.  Ćwiczenia dają mi teraz więcej radości, bo odczuwam inny, przyjemniejszy, rodzaj zmęczenia.

W moim życiu zmieniła się ... garderoba.  Na razie częściowo, bo moje kształty jeszcze się zmienią (oczywiście na lepsze).  Poza tym zwiększyła się moja pewność siebie i poczucie atrakcyjności - może to lekko narcystyczne, ale prawdziwe.

Slim Smart oznacza dla mnie wygodę, smak i nieocenioną pomoc w realizacji marzenia (celu) o atletycznym ciele młodego boga.   Z czystym sumieniem mogę polecić SLMsmart każdemu, kto chce zrobić coś ze swoją sylwetką. Badania badaniami, statystyki statystykami, ale SLMsmart po prostu działa. Wystarczy spojrzeć na ludzi, którzy podjęli się wyzwań SMLsmart na całym świecie.
SLMsmart działa dobrze albo bardzo dobrze - wystarczy chcieć zmiany i zastosować rady załączone do Pakietu Startowego SLMsmart.   "Spróbuj. Jedyne co masz do stracenia, to kilogramy".   Może to nie być moje autorskie, ale na pewno prawdziwe.


Łukasz Puczek – 2 miejsce
Utrata wagi: 15,9 kg; 16,8%*
Nagroda:  bilet wstępu na Europejski Szczyt Synergy 2015 oraz na ogólnopolskie wydarzenie Mega Moc Synergy - 10-11 października 2015
Uczucie, że pozbyłem się tak wielu zbędnych kilogramów niesamowicie polepsza moje samopoczucie. Czuję się bardziej męsko, lekko, a przede wszystkim mój metabolizm bardzo się poprawił.

Zmiany po mojej metamorfozie to przede wszystkim większa akceptacja samego siebie. Czuję, że wygrałem sam ze sobą, ponieważ stosowałem już bardzo wiele innych diet i nigdy nie udało mi się schudnąć więcej niż parę kilogramów, a przy tym zawsze występował efekt jojo i diety te nie raz były bardzo męczące i rygorystyczne.  Jednak nie poddałem się.  Spróbowałem raz jeszcze.  Tym razem spośród wielu specyfików dostępnych na rynku wybrałem ten najsmaczniejszy.   SLMsmart okazał się strzałem w dziesiątkę!  Warto było spróbować ponownie.

SLMsmart oznacza dla mnie przełomowe spojrzenie na walkę z otyłością.  Slim to zdrowy i bardzo lekki posiłek, który dzięki swojej prostocie i szybkiemu przygotowaniu pozwala mi zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który poświęcam teraz mojej rodzinie.  Dzięki SLMsmart i wyzwaniu zmieniła się moja dieta i świadomość prawidłowego odżywiania oraz odpowiedniej ilości ruchu każdego dnia. Po prostu, SLMsmart to rewolucja dla łakomczuchów takich jakim byłem ja.

Uważam, że produkt ten jest dla każdego. Prawie każdy chce zadbać o figurę, tj. pozbyć się zbędnych kilogramów, lub nabrać masy mięśniowej w łatwy i przyjemny sposób. Inni znowu nie mają czasu aby jeść w pracy, co mogą zmienić dzięki SLMsmart, który można szybko sporządzić i wypić, który daje sytość na bardzo długo.


Beata Łozowska – 3 miejsce
Utrata wagi: 10,2 kg; 11,6%*
Nagroda: bilet wstępu na Europejski Szczyt Synergy 2015 oraz na ogólnopolskie wydarzenie Mega Moc Synergy - 10-11 października 2015

Odczuwam ogromną zmianę zarówno w samopoczuciu jak i w rutynowych, codziennych zajęciach. Budząc się rano nie tylko nie mam problemów ze wstawaniem z łóżka, ale też optymistycznie spoglądam na wyzwania nowego dnia. W pełni skupiam się na zrealizowaniu ustalonego przez siebie planu. Jednocześnie nie mogę  „usiedzieć w miejscu” i z wszystkiego co robię staram się wyciągnąć 200 procent.

W życiu codziennym zyskałam pewność siebie. Zmiana w wyglądzie jest na tyle ogromna, że nawet sąsiedzi mnie nie poznają. Zmieniło się również moje nastawienie do nowych doświadczeń. Chcę próbować nowych rzeczy i stawiać sobie coraz to większe wyzwania – poprzeczka z dnia wczorajszego jest już na zbyt niskim poziomie.

SLMsmart to nie tylko wspaniały pokarm, który pomaga zmienić naszą fizyczność – dla mnie to brama do nowego świata, w którym jestem ważna i wyjątkowa i z pewnością siebie realizuję wyznaczone cele … cele, o których wcześniej nie miałam odwagi nawet śnić.
Polecam koktail Slim smart przede wszystkim paniom, które mają problem z samooceną, bo dzięki skorzystaniu ze wsparcia jakie daje Synergy odzyskają lub zdobędą jak ja pewność siebie.

Gratulujemy raz jeszcze zwycięzcom drugiej edycji polskiego Wyzwania SLMsmart.  Historie zwycięzców I edycji znajdziesz tutaj.


*Powyższe wyniki nie są typowe. Przeciętna osoba, która korzysta z programu kontroli wagi SLMsmart może spodziewać się stracić 0.5 -1 kg tygodniowo.  Program kontroli wagi SLMsmart składa się z ćwiczeń, diety żywieniowej oraz produktów Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us