Tancerka czerpiąca energię z produktów Synergy


W wieku 21 lat dystrybutorka Synergy, Harriet Rautio, przewróciła swoje życie do góry nogami przeprowadzając się ze Szwecji, gdzie uczęszczała do szkoły tańca, do Nowego Jorku i przenosząc się na nowy poziom w swoim treningu.

Choć wyprowadziła się daleko od swej rodziny i domu w Finlandii, Harriet z radością powitała Broadway Dance Center jako swój nowy dom. Studiuje tam wiele różnych stylów tańca i w przyszłości sama pragnie zostać tancerką na Broadwayu. Marzy również o tym, aby dołączyć do międzynarodowej grupy zajmującej się tańcem współczesnym.

Po sześciu latach uprawiania łyżwiarstwa figurowego Harriet zdecydowała, że chce spróbować czegoś nowego, dlatego w wieku 11 lat poszła na pierwszą lekcję tańca. Natychmiast zdała sobie sprawę, że to właśnie taniec jest jej prawdziwą pasją i jako nastolatka poświęcała nawet 20 godzin tygodniowo by jak najlepiej opanować tę sztukę. W swojej karierze jako tancerka Harriet najwięcej czasu poświęciła rozwijaniu umiejętności w takich tańcach jak balet, jazz, taniec współczesny i salsa, a ostatnio mogła pochwalić się tymi właśnie umiejętnościami  podczas Nowojorskiej Parady Tanecznej (New York Dance Parade).

„Uwielbiam to uczucie kiedy tańczę,” powiedziała Harriet. „Nie ma nic co równa się z wejściem samej do pustego studio, włączeniem inspirującej cię muzyki i zagubieniem się w ruchu.”

Choć życie, w którym człowiek karmi się, oddycha i marzy o tańcu może być co najmniej wyczerpujące, Harriet znalazła sposób, aby poradzić sobie z nieustannym zmęczeniem mięśni i w optymalnym stopniu wykorzystać codzienne ćwiczenia i treningi. Korzystając z ProArgi-9+ oraz e9 przed ćwiczeniami, Harriet odkryła, że jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającym dniem treningów. Nie tylko poprawiła się jej wydajność fizyczna, ale także podniósł się jej poziom czujności.

„Taniec jest znacznie bardziej wyczerpujący fizycznie niż może się wydawać,” twierdzi Harriet. „Muszę mieć pewność, że nie doznam kontuzji. Łatwo naciągnąć mięśnie, jeśli nie przeprowadziło się odpowiedniej rozgrzewki i równie łatwo doprowadzić organizm do wyczerpania, jeśli nie jest on właściwie odżywiany.”

Harriet zaczęła stosować Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart po wprowadzeniu tego produktu na rynek w październiku 2014 r. i należała do grona pierwszych sportowców, którzy poinformowali Synergy WorldWide, że korzystają z produktów firmy by poprawić wyniki osiągane w sporcie. Dla Harriet koktajl SLMsmart jest doskonałym napojem regenerującym po długim dniu wykonywania piruetów i plié.

„Uwielbiam dzielenie się produktami Synergy z ludźmi, o których wiem, że mogą na tym skorzystać,” mówi Harriet. „Wiem, że jest wiele osób, w tym tancerzy, którzy pragną osiągać takie rezultaty, jakich ja doświadczyłam dzięki tym produktom.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us