Czołowy lider z Europy Środkowej osiąga poziom Diamond Executive!

Hakan Cetin, jeden z najbardziej wpływowych liderów Synergy Europe, dokonał w swoim biznesie kolejnego kroku w drodze do rangi Presidential Executive stając się pierwszym Diamentem w Europie Środkowej.

Hakan odkrył marketing sieciowy w wieku 25 lat, po ośmiu semestrach studiowania w Technicznym Instytucie Chemicznym w Dortmundzie, kiedy z nadzieję poszukiwał drogi finansowej, która dałaby mu elastyczność, żeby cieszyć się życiem zamiast je przepracowywać. Działał w trzech firmach, które obecnie nie istnieją już na rynku.


W momencie kiedy Hakan bliski był rozstania się na dobre z marketingiem sieciowym, jego przyjaciel i sponsor, William Martin, bezskutecznie próbował skontaktować się z nim, aby podzielić się szansą Synergy WorldWide. Hakan dopiero za szóstym podejściem wysłuchał propozycji Williama i zaintrygowało go to, co usłyszał. Tydzień po dołączeniu do Synergy jako dystrybutor Hakan poleciał do USA spotkać się ze swoim uplinem i porozmawiać z założycielem Synergy Danem Higginsonem.

„To spotkanie zmieniło moje życie!” powiedział Hakan. „Jestem niezmiernie wdzięczny, że William Martin dał mi taką szansę. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Dan Higginson ucieleśnia typ ludzi, jakich się podziwia.” 


Hakan twierdzi, że od pierwszego tygodnia w roli dystrybutora wiedział, że Synergy WorldWide to firma szczególna, która przetrwa próbę czasu ze względu na wartości, filozofię i oczywiście niesamowite produkty, na których się opiera. Hakan siedem lat temu zaczął codziennie przyjmować ProArgi9+ i czuje się teraz młodziej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Możliwość oglądania jak produkty Synergy  wpływają na życie jego i osób, z którymi się nimi dzielił, sprawia, że życie staje się prawdziwą satysfakcją. Każda nowa historia jaką słyszy potwierdza, że Synergy WorldWide to właściwe miejsce.

Hakan jest przekonany, że ze względu na swój solidny fundament Synergy może stać się kolejnym miliardowym biznesem w branży marketingu sieciowego.

„Czas aby zacząć budować biznes z Synergy nigdy nie był lepszy”, powiedział Hakan. „Przyszłość nigdy nie wydawała się piękniejsza niż dziś. Przechodzimy z jednego rekordowego roku w kolejny.”

Hakan ceni sobie wprowadzenie we wrześniu 2014 SLMsmart i e9, które umożliwiają wejście na dwa spośród największych rynków świata – kontroli wagi i energii. Zdaniem Hakana, wyniki osiągnięte w Niemczech, Austrii i Słowenii w ostatnim czasie są bezpośrednio powiązane z tymi fenomenalnymi produktami. Ale momentum dopiero się zaczyna. Zachęca wszystkich dystrybutorów, aby w ciągu najbliższych miesięcy naprawdę przyłożyli się do pracy z tymi nowymi produktami, ponieważ należy spodziewać się, że wynikną z tego niesamowite sukcesy.

Niezachwiana etyka pracy, którą wykazują się w tym roku Niemcy i Austria, w tym wspaniały zespół Hakana i jego wysiłki, umożliwiły mu awans do rangi Diamond Executive. Hakan dziękuje każdemu w swojej sieci za to, że pomogli mu osiągnąć kolejny poziom sukcesu. Jest też wdzięczny swej żonie, która najmocniej wspiera go w spełnianiu marzeń i realizacji celów. Choć William Martin odszedł w tym roku, Hakan często go wspomina i myśli o ogromnej różnicy, jaką on i tysiące innych ludzi odczuwają w życiu dzięki Williamowi.
„Jeśli kochasz to co robisz i wierzysz w to, po prostu rób to dalej!”, mówi Hakan. „Jeśli masz strategię i silny zespół, który podziela z Tobą te same cele, sukces jest tylko kwestią czasu.”

Najnowsze cele Hakana zostały, jego zdaniem, zrealizowane z dużą nawiązką. Jest dumny ze swego zespołu w Europie Środkowej, który osiągnął w sumie 159 awansów rangowych tylko w październiku 2014, w tym dwa na poziom Pearl Executive. Jego celem długoterminowym jest pomóc 10 osobom osiągnąć absolutną wolność finansową do grudnia 2016.

"W życiu są etapy porażek i sukcesów," twierdzi Hakan, "więc nie należy poddawać się, kiedy napotykamy trudności. Wkrótce nadejdzie lepszy dzień. Skup się na wzmacnianiu swoich słabych stron, a nie na zwiększaniu kwoty na koncie bankowym że Twój dochód wzrasta wraz z Twoim rozwojem."

CONVERSATION

Instagram

Follow Us