Weź udział w Konkursie Przepisów SLMsmart!

Klienci i dystrybutorzy Synergy na całym świecie nie przestają mówić o Koktajlu Zastępującym Posiłek SLMsmart. Już pierwszy łyk tej waniliowej mieszanki sprawi, że zrozumiecie na czym polega ten fenomen.


Koktajl Zastępujący Posiłek ma kremowy, orzeźwiający smak, a jednocześnie zawiera wszystkie witaminy i minerały, jakie powinny znajdować się w zdrowym, zbilansowanym posiłku.  A czy wspominaliśmy już, że ten prosty pomysł na posiłek może pomóc Ci utrzymać wagę, a nawet schudnąć? SLMsmart jest tak dobry, że każdego ranka będziesz z radością wyskakiwać z łóżka na myśl o Twoim ulubionym koktajlu śniadaniowym.

Ale być może jedną z najważniejszych zalet SLMsmart jest jego uniwersalność, dzięki której możesz w kreatywny sposób dodawać do koktajlu swoje ulubione zdrowe składniki uzyskując dodatkowy walor smakowy.

A teraz prosimy, abyś podzielił się z nami swoimi ulubionymi przepisami z użyciem koktajlu SLMsmart!

Przesyłajcie najlepsze przepisy SLMsmart na adres marketing@synergyworldwide.com od 1 do 30 listopada – maksymalna ilość przepisów przesłanych przez jedną osobę wynosi 1 tygodniowo!


Najlepsze przepisy zostaną przetestowane przez nasz zespół korporacyjny, który dokona wyboru Pierwszych 5 najsmakowitszych przepisów. Przepisy będą oceniane pod kątem kreatywności i oczywiście smaku! Ale pamiętajcie – chodzi o to, żeby w dalszym ciągu był to zdrowy posiłek!

Zdobądź miejsce w  Pierwszej Piątce i otrzymaj jedną z poniższych nagród:

1 miejsce – 2 pojemniki Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart, 2 opakowania e9 i NOWY szejker SLMsmart
2 miejsce – 2 pojemniki Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart, opakowanie e9 i NOWY szejker SLMsmart
3 miejsce – pojemnik Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart i NOWY szejker SLMsmart
4 miejsce – NOWY szejker SLMsmart
5 miejsce – NOWY szejker SLMsmart


WARUNKI OBOWIĄZKOWE DLA PRZESŁANYCH PRZEPISÓW

Weźmiemy pod uwagę jedynie przepisy, które: 

1. W tytule e-maila zawierają frazę “SLMsmart Recipe Challenge”.
2. Zawierają listę składników, ich ilość oraz instrukcję przygotowania.
3. Zawierają imię i nazwisko, numer identyfikacyjny (ID) oraz adres autora przepisu.
4. Zawierają zdjęcie gotowego produktu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć przykład jak powinien wyglądać przesłany do nas przepis

W miarę jak kolejne wyśmienite przepisy będą wpływać na naszą skrzynkę pocztową, będziemy wybierać te najbardziej interesujące i publikować je na stronie Synergy WorldWide na Facebooku. Jeśli jeszcze nie polubiliście naszej strony, zacznijcie śledzić ją już od dziś!

Zachęcamy do eksperymentowania i przesyłania nam Waszych dzieł SLMsmart! Nie możemy się doczekać aż spróbujemy najlepszych z nich i ogłosimy zwycięzców Konkursu Przepisów SLMsmart!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us