Zostały dwa miesiące, by zakwalifikować się na Legacy Retreat 2015


Od lat Synergy WorldWide zabiera osoby zakwalifikowane na Legacy Retreat do wspaniałych, relaksujących miejsc na całej półkuli zachodniej, ale tym razem proponuje nam Złote Miasto – Dubaj!

Zaznaczcie w kalendarzu dni 11-16 stycznia 2015! Najbliższe Legacy Retreat będzie wspanialsze niż jakiekolwiek wcześniej.

Jeśli nie zakwalifikowaliście się jeszcze na to ekskluzywne wydarzenie, wciąż pozostał Wam listopad i grudzień, aby uzyskać odpowiednią ilość punktów. Wielu z Was potrzebuje jedynie punktu lub dwóch, aby się zakwalifikować!

Jeśli się zakwalifikujecie, zarezerwujemy Wam pokój w dubajskim Atlantis The Palm – zapierającym dech w piersiach kompleksie hotelowym pełnym wyrafinowania, luksusu i wyobraźni. Atlantis znajduje się na własnej sztucznej wyspie oferując każdą wodną atrakcję, jaką jesteście w stanie sobie wyobrazić: od akwariów i parków wodnych z delfinami po nurkowanie głębinowe.

Legacy Retreat – Kwalifikacje dla nowych uczestników

Zaproszenie do Dubaju otrzymają osoby kwalifikujące się po raz pierwszy, które uzyskają 10 punktów Legacy Retreat do  31 grudnia 2014 r. Począwszy od 2014 r. możecie otrzymać do 4 punktów miesięcznie. Należy w każdym miesiącu posiadać aktywną automatyczną wysyłkę i spełnić poniższe warunki, aby otrzymać punkty:

• Team Director: Osobiście zasponsorować jedną osobę w randze (opłacaną w randze) Team Leader za 1 punkt lub dwie w randze (opłacane w randze) Team Leader za 2 punkty
• Team Elite: Osobiście zasponsorować jedną osobę w randze (opłacaną w randze) Team Leader za 2 punkty lub dwie w randze (opłacane w randze) Team Leader za 3 punkty
Pearl Executive: Osobiście zasponsorować jedną osobę w randze (opłacaną w randze) Team Leader za 3 punkty lub dwie w randze (opłacane w randze) Team Leader za 4 punkty

Pamiętajcie, punkty przechodzą z roku na rok, więc możliwe, że zdążyliście już zgromadzić jakieś punkty na Legacy Retreat 2015.

Legacy Retreat rekwalifikacje 

Jeśli mieliście już okazję uczestniczyć w Legacy Retreat wcześniej, macie możliwość zakwalifikować się ponownie na to wydarzenie w 2015 r. Warunki rekwalifikacji na Legacy Retreat można spełnić na jeden z trzech sposobów:

• Awansować na nowy poziom kierowniczy (Pearl i wyżej) po raz pierwszy
• LUB Pearl, Emerald, Diamond i Presidential Executives, którzy już raz uczestniczyli w Legacy Retreat i kwalifikują się ponownie, muszą utrzymać swoją najwyższą rangę przynajmniej przez 3 z 12 miesięcy 2014 r.
• LUB Pearl, Emerald, Diamond i Presidential Executives którzy przynajmniej dwukrotnie uczestniczyli w Legacy Retreat i kwalifikują się ponownie, muszą utrzymać swoją najwyższą rangę przynajmniej przez 4 z 12 miesięcy 2014 r.
• LUB Double Presidential Executives muszą utrzymać swoją najwyższą rangę przynajmniej przez 3 z 12 miesięcy 2014 r, lub utrzymać poziom Presidential przez przynajmniej 4 z 12 miesięcy 2014 r.

Okres kwalifikacji i ponownych kwalifikacji trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 r.

NOWY elitarny pakiet VIP Legacy Retreat

Pakiet VIP Synergy, dostępne jedynie dla osób w randze Presidential Executive i wyżej, przenoszą doświadczenie Legacy Retreat z poziomu wyjątkowego na poziom nadzwyczajny.

Zakwalifikowani liderzy otrzymają bilety lotnicze w klasie biznes, apartament o podniesionym standardzie na czas uczestnictwa w Legacy Retreat, przejazd limuzyną do hotelu i na lotnisko, prezenty oraz możliwość uczestniczenia w ekskluzywnej kolacji VIP z zespołem kierowniczym Synergy.

Aby się zakwalifikować należy w okresie kwalifikacyjnym spełnić następujące warunki:

• Osiągnąć po raz pierwszy nową rangę na poziomie Presidential lub wyżej
• LUB zakwalifikować się do udziału w Legacy Retreat po raz kolejny pod warunkiem, że jeden (1) osobiście zasponsorowany dystrybutor zakwalifikował się w tym roku po raz pierwszy do udziału w Legacy Retreat
• LUB zakwalifikować się na Legacy Retreat po raz kolejny i utrzymać swoją najwyższą rangę przez przynajmniej 6 z 12 miesięcy w okresie kwalifikacji.

Jesteśmy pełni entuzjazmu w związku z wprowadzeniem tych udoskonalonych reguł kwalifikacji na Legacy Retreat i nie możemy się doczekać wspólnego z Wami uczestnictwa w tym niezapomnianym wydarzeniu w Dubaju. Do zobaczenia w styczniu 2015!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us