Nowi Team Managerowie napełniają dumą Polskę i Niemcy!

Podróż Daniela i Barbary Krawcewiczów z Synergy WorldWide zaczęła się w styczniu 2010, kiedy po raz pierwszy przetestowali produkty Synergy. Byli pod tak wielkim wrażeniem, że postanowili dowiedzieć się więcej o Synergy WorldWide i wartościach, jakimi kieruje się ta firma. W tym celu spotkali się z założycielem Synergy Danem Higginsonem, Double Presidential Executive Dianne Leavitt oraz dwoma spośród czołowych liderów europejskich – Hakanem Cetinem oraz Williamem Martinem. Budowali oni wtedy solidny fundament pod przyszły sukces Synergy.

Na tamtym etapie Daniel i Barbara byli pełnymi entuzjazmu konsumentami, którzy stawali się produktem produktu. Ich zdrowie wróciło do najlepszego poziom od lat! Choć pokochali system V3 Synergy, branża marketingu sieciowego była dla nich obca i musiało minąć trochę czasu zanim ocenili, czy rozpoczęcie własnego biznesu Synergy będzie dla nich właściwym pomysłem.

Po przeanalizowaniu stabilności Synergy jako firmy oraz zapoznaniu się z planem marketingowym, Daniel i Barbara zdecydowali się zacząć działać i odegrali kluczową rolę w otwarciu polskiego rynku. Jako członkowie Polskiego Klubu Pionierów Synergy przejechali tysiące kilometrów w podróżach po całej Polsce z liderami takimi jak Hakan Cetin, Michał Mosiejko oraz Marek i Asia Amrosz. Te długie godziny spędzone w samochodzie przyniosły wreszcie owoce, ponieważ dzięki nim Daniel i Barbara nawiązali wiele cennych znajomości, dzięki którym ich biznes zaczął rosnąć.

Wreszcie, w 2014 r. Daniel i Barbara mieli możliwość odwiedzić zakład produkcyjny Nature’s Sunshine Products, gdzie potwierdziło się w 100% wszystko, co słyszeli na temat produktów Synergy. Takie wartości Synergy jak transparentność i uczciwość sprawiły, że Danielowi i Barbarze łatwiej było całym sercem uwierzyć we własny biznes i z poświęceniem dzielić się przesłaniem Synergy każdego dnia.

“Nasz sukces był napędzany ciężką pracą całego zespołu oraz naszych wspaniałych partnerów,“ ocenił Daniel. „Pamiętajcie, że nasz awans do rangi Team Managera to również zasługa naszego zespołu … Prosimy, żebyście nie zapomnieli, aby zostawić po sobie Ślad, zostawić po sobie długą i wdzięczną pamięć.”

Radosław Baszyński, Dyrektor Generalny Synergy na rynek Polski i Czech stwierdził, że nie zna innego dystrybutora, któryby podróżował tak dużo jak Daniel wspierając swój zespołu.

„Daniel jeździ w odległe strony, aby spotkać się ze swoim zespołem i motywować go,” mówi Radosław. „Organizuje spotkania szansy w całej Polsce i jeździ dokądkolwiek trzeba, podróżując z Hamburga w Niemczech gdzie na codzień mieszka, aby jak najlepiej służyć swojemu zespołowi.”

Danielu i Barbaro - gratulujemy!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us