KICK OFF 2015, Warszawa 17-18 stycznia 2015

Jak wykorzystać niesamowite momentum, które zapoczątkowaliśmy w Europie w Barcelonie podczas wrześniowego Szczytu europejskiego, a później podnieśliśmy poprzeczkę na kolejny poziom dzięki październikowemu wydarzeniu Nowe Horyzonty? Jak sprawić aby 2015 był „tym rokiem”? Rokiem sukcesów i awansów.

Wygrywają Ci, którzy poznali tajemnicę marketingu sieciowego, która opiera się na zasadzie – „buduj swój biznes od wydarzenia do wydarzenia”. Najlepsza wskazówka ją możemy wam przekazać to – rozpoczynijcie nowy rok od wysokiego C, wykorzystając wydarzenie „Start w Nowy Rok - KICKOFF 2015” do zaproszenia maksymalnej liczby gości. Dzięki takim spotkaniom, ludzie widzą czym napradę jest projekt i społeczność ludzi Synergy. Dowiadują się tego o najlepszych.

Wydarzenie Kickoff 2015 odbędzie się w dniach 17-18 stycznia 2015 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden www.soundgardenhotel.pl przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie.

Podczas całego weekendu gościć będziemy czołowych, światowych liderów Synergy WorldWide. Do Polski przyjadą Paul Blad oraz Rudy Pedroza posiadący tytuł Presidential Executive. Panowie Ci są związaniu z Synergy od ponad dziesięciu lat. Wspólnie budują jeden biznes. Paul otrzymał nagrodę „Dan Higginson Humanitarian Award” za niesienie pomocy potrzebującym i dzielenie się swoją pasją z ludźmi na całym świecie. Oboje z Rudim uczestniczą w sesjach internetowych Synergy utrzymując kontakt z liderami na całym globie. Bart Woodcook,
najnowszy Emerald Executive, nazywany w firmie „Mr MegaMatch”, gdyż najlepiej wykorzystał i zmaksymalizował potencjał finansowy wynikający z planu wynagrodzenia MegaMatch jest partnerem biznesowym Paula i Rudiego. Bart w swojej działaności skoncentrował się głównie na budowaniu organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju.

Dystrybutorzy tacy jak Paul, Rudy oraz Bart są wspaniałymi przykładami determinacji, przywództwa oraz umiejętności, dzięki którym podołali wyzwaniom aby odnieść sukces. Ci panowie to stratedzy z ogromnym doświadczeniem, którym podzielą się z polskimi dystrybutorami, przybliżając ich w ten sposób do osiągnięcia ich sukcesu.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować. Zrób to do dnia 8-go grudnia, a otrzymasz zniżkę.

SZCZEGÓŁY:
Data: 17-18 stycznia 2015

Miejsce: SoundGarden hotel
ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
www.soundgardenhotel.pl

Bilety: Przedsprzedaż — 25 Euro (ok. 100zł - tylko 8 grudnia).
Cena regularna — 30 Euro (ok. 120zł – po 8 grudnia do 14 stycznia 2015)
Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki, parking

Dla osób planujących nocleg w hotelu SoundGarden mamy dobrą wiadomość. Jeśli nie zarezerwowaliście sobie jeszcze noclegu w Warszawie skorzystajcie z propozycji hotelu SoundGarden. Mamy dla Was kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie http://www.soundgardenhotel.pl/#book Kod to: SYNERGY

Stawka promocyjna na czas trwania eventu to: Pokoj Classic - 1 os - 200 PLN brutto, Pokoj Mezzo - 2 os - 250 PLN. Śniadanie wliczone w cenę. Parking na terenie hotelu w sobotę i niedzielę gratis!

Uwaga: Tylko podczas zbliżającego się Mikołajkowego Citi Tour z Susanną Kupske – Pearl Executive z Niemiec będziecie mieli okazję nabyć bilety na KICK OFF w promocyjnych, świątecznych cenach. Pakiet 10 biletów to koszt 700zł. 5 biletów to 400zł. Singiel jak w przedsprzedaży 100zł. Płatności przyjmowane będą tylko gotówką na miejscu podczas spotkań Citi Tour zaplanowanych na 1-5 grudnia 2015. Szczegóły dotyczące Mikołajkowego Citi Tour na naszym kalendarzu http://plblog.synergyworldwide.com/p/kalendarz.html

Do zobaczenia w styczniu na KICK OFF 2015!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us