Wyznaczono daty Akademii Team Managerów na rok 2015!

Podejmij zobowiązanie, aby wziąć udział w przyszłorocznej Akademii Team Managerów, 25-28 czerwca!


Akademia Team Managerów 2015 odbędzie się w hotelu Interalpen w Tyrolu, w miasteczku położonym wśród szczytów austriackich Alp. Znajdziesz tutaj ucieleśnienie piękna malowniczej Austrii korzystając jednocześnie z osobistego treningu dla liderów, który pomoże Ci zbudować biznes Synergy na najwyższym poziomie. 
                                                                                   
Aby zakwalifikować się do udziału w Akademii Team Managerów musisz:

1. Awansować po raz pierwszy do rangi Team Manager w okresie między czerwcem 2014 a majem 2015 – LUB 

2. Jako sponsor utrzymać rangę Team Manager przynajmniej jednokrotnie w okresie między czerwcem 2014 a majem 2015 i osobiście zasponsorować osobę, która sama zakwalifikowała się na ATM – LUB 

3. Awansować wyżej niż wynosiła Twoja poprzednia najwyższa ranga, jeśli uczestniczyłeś już w ATM 2014.

Akademia Team Managerów zacznie się od wyśmienitej kolacji powitalnej. Następnego dnia dystrybutorzy wezmą udział w niezwykłych, inspirujących szkoleniach prowadzonych przez liderów Synergy i gości z działu korporacyjnego firmy. Ponadto, uczestnicy Akademii będą uczestniczyć w ćwiczeniach w zakresu budowania zespołu, dających im okazję do sprawdzenia swoich zdolności przywódczych i stanowiących jednocześnie doskonałe forum do odzyskania kontaktu ze starymi przyjaciółmi oraz poznania nowych. Pożegnamy się uroczystą kolacją stanowiącą zwieńczenie tego bezcennego weekendu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć film TMA 2014

Liczymy na dziesiątki nowych osób kwalifikujących się do udziału w przyszłorocznej Akademii Team Managerów, dzięki czemu będzie to nasza największa Akademia w historii.

Do zobaczenia na tym niezapomnianym weekendzie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us