Kolarz sponsorowany przez Synergy bije rekord UCI

Mathias Brändle, 24-letni zawodowy kolarz z Austrii, pierwszoplanowy członek sponsorowanego przez Synergy zespołu IAM Cycling pobił rekord Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) przejeżdżając 51.852 km w ciągu jednej godziny. Dystans ten jest dłuższy od poprzedniego rekordu ustanowionego przez Jensa Voigta o 0.742 km.


Brändle zrealizował swój cel na oczach 900 widzów na 200-metrowym torze Światowego Centrum Kolarstwa w Szwajcarii. Powiedział, że doping tłumu kibiców pomógł mu skupić się na osiągnięciu celu i utrzymać koncentrację.

„Im bliżej do końca tej godziny, tym łatwiej, bo wiesz, że koniec jest już blisko i możesz pokonać ból,” powiedział Brändle. „Najpierw, przez 30 minut, byłem pewny, że dam radę, ale potem przyszedł trudny moment. Miałem nadzieję, że go przetrzymam i w ostatecznym rozrachunku udało mi się. Bardzo się z tego cieszę.”


To niesamowite wydarzenie jest prawdziwym dowodem na to, jakiej rangi sportowców sponsoruje Synergy WorldWide. Sportowcy jak Brändle ufają produktom Synergy i polegają na nich, aby osiągać wyniki na poziomie takim, jaki pokazał Brändle w swej rekordowej jeździe.

W wywiadzie przeprowadzonym przez Dyrektora Generalnego Synergy Skandynawia Bengta Emanuelssona, Brändle powiedział, że ceni to, co ProArgi-9+ zrobiło dla jego zdrowia i sprawności fizycznej we wszystkich aspektach kolarstwa, ale szczególną radość daje mu wpływ tego produktu na wyniki, jakie osiąga w wyścigach.

„W wyścigach etapowych ProArgi-9+ pomaga mi utrzymać właściwe działanie mięśni – pomaga walczyć ze zmęczeniem i wyczerpaniem,” twierdzi Brändle. „Również to sprawia różnicę.”

Synergy WorldWide ma zaszczyt wspierać sportowców, takich jak Mathias Brändle, w ich dążeniu do wielkości. Pragnie również pogratulować Brändle i całemu zespołowi kolarskiemu IAM z okazji tego niezwykłego osiągnięcia. Z pewnością czeka nas jeszcze wiele nie mniej wspaniałych sukcesów.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us