DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ BODY PRIME?


Uwielbiasz Nowy Rok ponieważ daje Ci szansę by zacząć na nowo, pracować nad sobą i wprowadzać zmiany, które pomogą Ci osiągnąć szczęśliwsze, zdrowsze życie. A gdybyś tak każdego ranka mógł budzić się z szansą by zaczynać na nowo? Dzięki Body Prime każdy dzień jest czystą kartą i szansą, by zadbać o swój organizm tak jak tylko potrafisz najlepiej.

Z Body Prime możesz przygotować swój organizm do dowolnego programu zdrowotnego, który pozwoli Ci osiągnąć cele związane z odżywianiem. Niezależnie od tego, czy zamierzasz dokładniej kontrolować swą wagę, czy  wprowadzić do swej diety więcej żywności bogatej w składniki odżywcze, a może wzmocnić organizm dzięki niezwykle skutecznym suplementom Synergy, Body Prime stanowić będzie doskonałe uzupełnienie Twoich działań.

Przyjmując dwie kapsułki Body Prime każdego dnia możesz wzmocnić zdolność swojego organizmu do przyswajania kluczowych składników odżywczych zawartych w innych produktach Synergy oraz zdrowej żywności którą spożywasz. Znajdująca się w Body Prime pektyna jabłkowa, sproszkowane śliwki oraz magnez współtworzą recepturę działającą skutecznie, ale odczuwaną stopniowo.

CZY TEN PRODUKT DZIAŁA?

Skuteczność Body Prime została zbadana w badaniu klinicznym przeprowadzonym w Centrum Badań i Innowacji Hughes. Zalecana dawka została określona na podstawie wyników osiągniętych dzięki stosowaniu produktu przez uczestników badania klinicznego.


CZY SĄ JESZCZE JAKIEŚ KORZYŚCI?

Body Prime przyczynia się do

  • zdrowej równowagi elektrolitów
  • naturalnego metabolizmu energii
  • właściwej pracy mięśni, w tym mięśnia sercowego
  • odpowiednich skurczy mięśni, w tym właściwego bicia serca
  • zmniejszonego odczuwania wyczerpania i zmęczenia.

Dołącz do specjalnej sesji internetowej w najbliższy poniedziałek o godzinie 20:00, na której nasz gość specjalny - dyrektor Rady Medycznej Synergy/NSP dr Mathew Tripp opowie w szczegółach o działaniu naszego najnowszego produktu.
CONVERSATION

Instagram

Follow Us