Zdobywcy Elite HonorsPonieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.

We listopadzie 349 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 349 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors! Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Tina Rožič, Słowenia

„Kiedy podjęłam decyzję, by zakwalifikować się do Elite Honors, czyli wygenerować obrót 600 CV w 1 Miejscu w Systemie oraz zarejestrować jednego dystrybutora – i to wszystko w ciągu miesiąca, poczułam, że osiągnięte później wyniki biznesowe były efektem mądrych decyzji. Zdałam sobie sprawę, że trzeba zjednoczyć z Synergy umysł i serce i stać się produktem produktu. Dzięki temu zaczęłam przyciągać do swojego zespołu wiele osób, które również pragnęły zakwalifikować się do
Elite Honors.

Jestem świadoma tego, że pojedynczy człowiek nie może pomóc wszystkim, ale każdy człowiek może pomóc komuś. Zachęcam swój zespół by pracować i żyć w myśl tej zasady. Elite Honors wzmocniło przyjaźnie i współpracę w moim zespole, a także odgrywa istotną rolę w kreowaniu silnych liderów. Posuwając się naprzód z Elite Honors pamiętaj, że ważne jest by łączyć siły z innymi dystrybutorami w duchu pracy z całego serca. Równie ważne jest budowanie zaufania w każdym członku swojego zespołu. Jestem przekonana, że najlepsi liderzy dopiero dołączą do firmy. Odczuwam dumę z mojego słoweńskiego zespołu i z optymizmem czekam na Nowy Rok, kiedy uwolni on cały swój potencjał.

Oliver Staudenmann, Norwegia

„Przestrzeganie reguł systemu Elite Honors było dla mnie czymś łatwym, wręcz automatycznym, ponieważ dało mi miarodajny system poruszania się naprzód w mojej pracy. Teraz posiadam uporządkowany system, by pomagać nowym dystrybutorom rozwinąć ich biznes w oparciu o proste i zrozumiałe działania. Elite Honors to dla mnie szansa, by wprowadzać do biznesu zarówno konsumentów jak i dystrybutorów, co w efekcie stanowi wspaniałe źródło informacji zwrotnych na temat produktów.”

Tormod Birkedal, Norwegia

„Elite Honors pomogło mi wzbudzić większe zainteresowanie moim biznesem Synergy w ciągu kilku miesięcy od wprowadzenia tego modelu. Korzystam z produktów Synergy od prawie siedmiu lat i każdy z nich niezwykle istotnie wpłynął na moje życie. Z tego powodu chcę dzielić się produktami Synergy z tyloma ludźmi, z iloma zdołam. Dzięki Elite Honors mogę zainteresować biznesem jeszcze więcej osób, przez co udaje mi się realizować te cele, które sobie wyznaczam. Zachęcam każdego, aby nie oglądał się na boki, ale z Elite Honors ruszał śmiało naprzód. Szkoda czasu, by walczyć o sprawy mniej ambitne!”

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać kwalifikację Elite Honors a dzięki temu premię Go Elite.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us