Szczęśliwego Nowego Roku Synergy WorldWide!Tak jak każdy z Was nie mogę się już doczekać kiedy zacznę pracę w nowym roku 2016. Wasza wytrwałość, pewność i pragnienie by wprowadzać zmiany sprawiły, że rok 2015 był dla Synergy WorldWide kolejnym wspaniałym rokiem i wiem, że 2016 również taki będzie. Jako firma mamy liderów, produkty i narzędzia, dzięki którym jesteśmy zdolni osiągać nawet najbardziej ambitne cele. Jeśli więc nie określiłeś jeszcze swoich celów na rok 2016, zapisz je sobie teraz i przedstaw je swojemu zespołowi. Stwórzcie system wzajemnego rozliczania się ze swoich celów, który znacząco ułatwia Wam osiągnięcie sukcesu.

Od września do listopada 2015 miałem możliwość uczestniczyć w Szczytach Synergy na całym świecie. To dla mnie zawsze wielka przyjemność, kiedy mogę gratulować tak licznym spośród naszych dystrybutorów, którzy zdobyli nowe tytuły. Stanowi to odzwierciedlenie sukcesów, jakie osiągamy na każdym z naszych rynków. Gratuluję każdemu kto w ubiegłym roku awansował na wyższą rangę. Szczególnie pragnę wyróżnić nowe osoby, które osiągnęły rangi kierownicze od momentu odbycia się Szczytów 2014:

Presidential Executive
Kim Young Cheon, Korea
Ni Nyoman Pariani & Nyoman Soma Legawa, Indonesia

Diamond Executive
Hakan Cetin, Austria
Jin Chul Kim, Korea
Ji-Young Yoon, Korea

Emerald Executive
Jeong Yoo Tae, Korea
Kamphol Preechasirichok, Thailand

Pearl Executive
Susanne and Thorsten Kupske, Germany
Giuseppe Lucio, Italy
Jeon Chang Hui, Korea
Him Young Mi & Kim Ho Joong, Korea
Elfriede Tappauf, Austria
So Ming Bang, Korea
Edward Ahn, Korea
Tatsuaki Hatano, Japan
I Wayan Pardika Rusiama, Indonesia
Satomi & Hiroshi Yoshida, Japan
Nipon Rungraweesrisasithorn, Thailand
Eun Sim Kim, Korea

To właśnie te kierownicze tytuły stanowią prawdziwe odzwierciedlenie zdrowia każdego rynku. Nowi liderzy pojawiają się na całym świecie pomagając umocnić markę naszej firmy i jej pozycję rynkową. Ogromnie cieszę się z każdej osoby w tym gronie, ponieważ to oni przewodzą tej firmie i swoim rynkom z pasją i energią.

W znanym cytacie Mark Twain powiedział, że „za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Zaczynając ten Nowy Rok, właśnie do tego chciałbym Cię zaprosić. Wróć myślami do dnia, kiedy dołączyłeś do Synergy WorldWide – niezależnie od tego, czy miało to miejsce lata, miesiące czy zaledwie parę dni temu. Jakie było Twoje marzenie? Jak czułeś się pierwszego dnia? Nasz rozwój osobisty nie może obywać się bez wyzwań, więc zaakceptuj, że one się pojawią. Nigdy jednak nie zapominaj dokąd chcesz zmierzać. Nigdy nie porzucaj swoich marzeń. Poprzez ciężką pracę, konsekwencję i optymizm jesteśmy zdolni osiągnąć wszystko, na co nastawimy nasz umysł. A więc w roku 2016 zachęcam Cię, byś wyruszył w drogę do swoich marzeń i odkrył swój prawdziwy potencjał. Ten rok stanowić będzie punkt zwrotny dla przyszłości tej wspaniałej firmy i potrzebuję, abyś Ty także miał w tym swój udział.

Z najlepszymi życzeniami,

Dan Norman
Prezes
Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us