Uzyskaj premie Go Elite w roku 2016!

Począwszy od 1 stycznia 2016 wszyscy dystrybutorzy w Polsce i Czechach mogą korzystać z promocji Go Elite.

Ponieważ jesteś elitarnym właścicielem biznesu Synergy, pragniemy wynagrodzić Cię nie tylko za to, że sam zakwalifikowałeś się do Elite Honors, ale że nauczyłeś również innych jaka wartość tkwi w modelu dochodowym Elite Honors. Poprzez promocję Go Elite masz szansę uzyskać comiesięczną premię w zależności od liczby osób zakwalifikowanych do Elite Honors, które zasponsorowałeś. Osoby te mogą należeć do grona zarówno nowych, jak też starych członków zespołu Synergy.

Oto wynagrodzenie, jakie możesz uzyskać za to, że pomogłeś innym zakwalifikować się do Elite Honors:

Zasponsoruj 2 zakwalifikowanych: 1,115 Zloty
Zasponsoruj 4 zakwalifikowanych: 2,230 Zloty
Zasponsoruj 10 zakwalifikowanych: 5,350 Zloty

Śledź swoje postępy korzystając z Arkusza Elite Honors.

Promocja kończy się z dniem 29 lutego 2016, więc nie trać czasu! Nie istnieje ograniczenie w postaci liczby miesięcy, w których możesz uzyskać tę premię w ramach okresu promocyjnego.

ZMIANY W SYSTEMIE ELITE HONORS

Począwszy od 1 stycznia 2016 w Polsce i Czechach nieznacznie zmieniają się zasady Elite Honors. Wynikają one z chęci lepszego dostosowania się do potrzeb rynku.

Od teraz możesz zakwalifikować się do Elite Honors na jeden z dwóch przedstawionych poniżej sposobów:

1. Wprowadź do biznesu 600 CV z obrotu konsumenckiego i 200 CV z obrotu aktywacyjnego (czyli zgodnie z dotychczasowym modelem) - LUB
2. Wprowadź 200 CV z obrotu konsumenckiego oraz 600 CV z obrotu aktywacyjnego.

Wprowadzając drugi sposób kwalifikacji umożliwiamy Ci wybór - możesz skupić się na rekrutowaniu konsumentów lub dystrybutorów.

A teraz czas by brać się za budowanie biznesu! Nie możemy doczekać się momentu, kiedy będziemy mogli wynagrodzić i uznać pierwszą grupę zwycięzców, którzy uzyskają premię Go Elite.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us